• $9,3403
  • €10,8678
  • 529.746
  • 1417.7
18 Temmuz 2021 Pazar 10:07 | Son Güncelleme:

Talat Bulut dans videolarına yapılan yorumlara isyan etti

Talat Bulut dans videolarına yapılan yorumlara isyan etti

Son olarak Fox TV'de ekrana getirilen Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Halit karakteri ile izleyici karşısına çıkmış olan Talat Bulut, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Sosyal medyadan paylaştığı dans videolarına yapılan sert yorumlara isyan eden Bulut, 'Adama bak kaç yaşına gelmiş dans ediyor diye yorum yapıyorsunuz. Ne olur şu cahillikten vazgeçin. Belki beceremediğiniz için klavye delikanlılığı yapıyorsunuz ama birbirimize saldırmaktan vazgeçelim.' dedi.

Başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren ünlü oyuncu Talat Bulut, geçtiğimiz gün alışveriş merkezinde görüntülendi. Basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Bulut, kızını karşılamaya geldiğini ifade ederek 'Kızım Amerika'da biyoloji okudu, master için İngiltere'ye gidecek' dedi.

Instagram hesabından çektiği dans videoları ile sık sık adından söz ettiren ünlü oyuncu Talat Bulut, yapılan kötü yorumlara isyan etti. Konuyla ilgili konuşan Bulut, şunları söyledi:

'Kısaca şunu söylemek zorundayım. Ne olur şu cahillikten vazgeçin... Dans videolarıma şöyle mesaj atıyorlar. 'Adama bak ya kaç yaşına gelmiş dans ediyor, geri zekalı.' Belki de kendi beceremediği için klavye delikanlılığı yapıyor... Sen de eğlendin, birbirimize saldırmaktan vazgeçelim. Eğlenmeyi seçelim'

<p> </p>

Trabzonspor-Fenerbahçe Maç Yorumu Hakemin hatası var mıydı?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar