• $8,1672
  • €9,7289
  • 455.347
  • 1369.81
30 Mart 2021 Salı 12:17 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam 16 yıl önce yaşadığı ölüm kazayı ilk kez anlattı! 'Suçum olsa bedelini öderdim'

Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam 16 yıl önce yaşadığı ölüm kazayı ilk kez anlattı! 'Suçum olsa bedelini öderdim'

Fox TV'de ekrana getirilen Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Ender karakteri ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Şevval Sam, geçtiğimiz gün Cihangir'de objektiflere takıldı. Ünlü oyuncu 2005 yılında karıştığı kazada karşı tarafın ölümüyle sonuçlandığı olay hakkında ilk kez konuştu. Sam, 'O bana çarptı. Bazı şeylerin önüne geçilmiyor. Böyle bir şeye vesile olmuş gibi oldum ama benim tabii suçum yok. Üzerinden 16 yıl geçti, yeni bir hadise değil. Bundan başka kazam olmadı. Bunda da suçum yoktu, olsa bedelini öderdim' dedi.

18 Temmuz 2005 yılında Manisa'nın Akhisar İlçesi'nde minibüsüyle kaza yapan Şevval Sam, kırmızı ışık yanmasına rağmen ana yola çıkan motosikletli Adem Genbaşı'na çarpmış ve çarptığı kişi hayatını kaybetmişti. Şevval Sam tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

Geçtiğimiz gün Cihangir'de görüntülenen ünlü oyuncu Şevval Sam, basın mensupları ile sohbet etti. Sam, kaza ile ilgili kendisine yöneltilen soruları yanıtlarken ilk kez konuştu.

Kaza hakkında açıklamalarda bulunan Şevval Sam, '2005 senesinde yaşandı böyle bir hadise. Çok üzücü ama sekizde sekiz karşı tarafı kusurluydu. Hem ters yönden geliyordu, hem de kırmızı ışıkta geçiyordu. Kaskı ve ehliyeti yoktu. Yaşlı bir amca, 79 yaşında, bir gözü de görmüyordu. Benim yapacağım bir şey yoktu. O bana çarptı. Bazı şeylerin önüne geçilmiyor. Böyle bir şeye vesile olmuş gibi oldum ama benim tabii suçum yok. Üzerinden 16 yıl geçti, yeni bir hadise değil. Bundan başka kazam olmadı. Bunda da suçum yoktu, olsa bedelini öderdim.' ifadelerini kullandı.

'Kendinizi nasıl bir şoför olarak görüyorsunuz?' da yanıt veren Şevval Sam, şunları söyledi: 'Ben iyi şoför olduğumu düşünüyorum. Araba kullanmak hayatta en sevdiğim şeylerden biri. Yeni otomobiller de konforlu ama eskileri zevkle kullanıyorum'

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Petranboard'u kapan zirveye koştu

Muş'un yüksek kesimleri beyaz örtüyle kaplandı

Kaçak kazıda bulunan Roma dönemine ait 40 eser Çorum Müzesi'nde sergileniyor