• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
04 Nisan 2020 Cumartesi 13:50 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'nın başrolleri Eda Ece ve Talat Bulut arasında gerginlik!

Yasak Elma'nın başrolleri Eda Ece ve Talat Bulut arasında gerginlik!

Yasak Elma dizisinde başrol karakterlerine hayat veren Eda Ece ve Talat Bulut arasında soğuk rüzgarlar esti. Eda Ece'nin partnerinin yaşıyla ilgili yaptığı göndermeye Talat Bulut'tan tanıt gecikmedi.

İki yıl önce “Yasak Elma” dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut’un, 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge Şimşek’i taciz ettiği iddia edilmişti. O dönem Şimşek'in arkasında olacağını açıklayan Eda Ece, genç kızın ünlü olma derdinin olmadığını belirterek, 'Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz..' demişti. Bu sözler sonrası ikilinin arasının açıldığı, sette karşılıklı sahnelerinin haricinde konuşmadığı öne sürülmüştü.

CANLI YAYINDA ŞAŞIRTAN SÖZLER

Geçen zamanın ardından ikili arasındaki buzların eridiği düşünülüyordu. Ancak Eda Ece, Instagram hesabından yaptığı yayında bir takipçisinin 'Talat Bulut canlı yayına gelsin' isteğine, "Talat Bulut canlı yayına mı gelsin? Çok sağol. Adamın yaşı var başı var. Korona riski var" demişti.

YAŞ GÖNDERMESİNE TALAT BULUT'TAN YANIT

Daha sonra birlikte yayın yapan ikiliden Talat Bulut, isim vermeden yaşıyla ilgili espri yapan Ece'ye gönderme yaptı. Bulut, "Şu kötü dönem geçsin beyaz saçların arasına siyahlar atacağım. O zaman daha genç duracağım. Kıskanmak yok" dedi.

<p>Gelişen piyasalara para akımının devam ettiği sürece Türkiye'nin önde olacağını söyleyen  Ekonomi

Merkez Bankası'nın faiz kararı piyasalara nasıl yansıyacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hastane kapısında 5 gün sahibini bekleyen vefalı köpek Boncuk, dünya basınında

Gaziantep'te tır kazası! Yol trafiğe kapandı