• $7,534
  • €9,0177
  • 409.637
  • 1538.04
17 Ocak 2021 Pazar 00:43 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'da Nesrin Cavadzade ile Fatih Aksoy arasında kriz mi var? Beklenen yanıt geldi

Yasak Elma'da Nesrin Cavadzade ile Fatih Aksoy arasında kriz mi var" Beklenen yanıt geldi

Nesrin Cavadzade ile Fatih Aksoy krizinde yeni gelişme! Yasak Elma dizisinin Şahika'sı Nesrin Cavadzade ile yapımcısı Fatih Aksoy'un arasında kriz olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Bir Başkadır dizisinde rol alan Cavadzade'nin Yasak Elma'ya yönelik eleştirel sözleri ünlü ikilinin aralarını açtığı hatta ünlü oyuncunun diziden çıkarılacağı şeklinde söylentileri de beraberinde getirmişti. Fatih Aksoy ile Nesrin Cavadzade'den beklenen yanıt geldi.

FOX TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma'nın yapımcısı Fatih Aksoy ile dizide Şahika'yı canlandıran Nesrin Cavadzade arasında kriz yaşandığı haberi magazin kulislerine bomba gibi düşmüştü. 

O SÖZLERİ OLAY OLDU

Netflix'te yayınlanan Bir Başkadır yapımında rol alan Nesrin Cavadzade'nin dizideki “Ay fotoğraf istiyorlar, sarılmak istiyorlar, öpmek istiyorlar. Totale iş yaptım mı böyle oluyor işte. Dijitale düzgün bir iş gelmedi ki.” sözleri, Yasak Elma'ya gelen bir eleştiri olarak anılmıştı. Fatih Aksoy'un Nesrin Cavadzade'nin bu sözlerinden rahatsız olduğu hatta ünlü ismi Yasak Elma kadrosunda artık istemediği söylentileri hızla yayılmıştı.

Yasak Elma dizisinin yapımcısı Fatih Aksoy ile Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin arasında sorunlar yaşandığı, hatta oyuncunun yapımdan gönderilmesi durumunun da ortaya çıktığına yönelik iddialar sosyal medyada gündem oldu. Dizinin diğer başrol oyuncuları Şevval Sam ile Eda Ece'nin araya girmesiyle Nesrin Cavadzade'nin yapımdan gönderilmesinin önüne geçildiği haberleri hızla yayıldı.

BEKLENEN YANIT GELDİ

Tüm bu iddialar karşısında Fatih Aksoy ile Nesrin Cavadzade'den beklenen yanıt nihayet geldi. Dizi hayranlarının merakla beklediği soruya ünlü ikili çektikleri bir foto ile yanıt verdi.

"Hakkımızda yapılan yorumları okurken biz" notu ile paylaştıkları fotoğrafta ikilinin kahkaha atması dikkat çekerken hayranları da rahat bir nefes aldı. Böylelikle yaşandığı iddia edilen kriz dizinin akıbeti için yalanlanarak son buldu.

Hande Erçel çekti Kerem Bürsin paylaştı! O pozlar sonrası olanlar oldu

Eda Ece'nin Boşvermişim Dünyaya paylaşımına Ajda Pekkan bakın nasıl karşılık verdi

MasterChef Emir Elidemir dergiye kapak oldu! Verdiği pozlarla hayranlarını mest etti

Demet Özdemir karın tadını böyle çıkardı! Engin Öztürk'ün çektiği o pozlar sosyal medyayı salladı

Hadise O Ses Türkiye Rap için imaj değiştirdi! İddialı deri kıyafeti ile sosyal medyaya damga vurdu

Ajda Pekkan kış pozuyla rakip tanımıyor! Ünlü sanatçı adeta yıllara meydan okuyor

<p>İlk etapta atışlarda biraz başarısız olsa da eğitimini  alarak ve kurallara uyarak gerçekleştirdi

Bordo berelinin poligon macerası Zeki Gümüş'le Rastgele'de

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi