• $7,8802
  • €9,3439
  • 465.681
  • 1314.25
23 Ekim 2020 Cuma 16:05 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'da 5 kişi birden diziden ayrılıyor!

Yasak Elma'da 5 kişi birden diziden ayrılıyor!

Pazartesi akşamlarının sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Yasak ELma'da 5 kişi birden diziden ayrılıyor. Talat Bulut'un oynadığı Halit Argun'un ölerek diziden ayrılacağı kulislere yansıyan bir bilgiydi ama diğer oyuncuların da mı aynı şekilde gideceği merak ediliyor.

Fox Tv'nin ilgi ile izlenen dizisi Yasak Elma’da 5 kişi birden diziden ayrılıyor. Gökhan Alkan’ın oynadığı Kerim karakterinin de Halit Argun ile birlikte diziden çıkacağı öğrenilmişti. Daha sonra Barış Kılıç’ın da diziden ayrılacağı ile ilgili kulis bilgileri herkesi şoke etti.

Dizinin erkek karakterlerinin birer birer çıkması, izleyenleri şaşırtırken Lila karakterinin de dizide artık olmayacağı şeklinde medyaya bilgiler yer aldı. Lila’yı oynayan Buçe Buse Kahraman ile birlikte partneri Yiğit’i oynayan Doğaç Yıldız’ın da diziden ayrılan son isim olduğu şeklinde bilgiler dolaşmakta.

Med Yapım imzalı dizideki bu ayrılıklar, herkesi şaşkına çevirirken dizide kadınların ağırlıklı olduğu grubun kaldığı görülüyor. Anlaşılan o ki Yasak Elma dizisi yeni sezonda Şahika, Ender ve Yıldız üçlüsünün entrikalarıyla devam edecek.

<p>Mahremiyet ruhun kendini güvende hissetmesidir... </p><p>Mahremiyet eğitimi dediğimiz 'özel bölge

Çocuklara mahremiyet eğitimi nasıl verilir?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Aşı nasıl nakledilecek? işte merak edilen sorunun cevabı

Babasının emanet bıraktığı 1955 model otobüse özenle bakıyor