• $ 5,868
  • € 6,5991
  • 253.294
  • 91.937
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yasak Elma'da Zeynep ve Dündar netleşti

Yasak Elma son bölümün ardından 39. yeni bölüm fragmanı merak edildi. İlgiyle takip edilen Yasak Elma 38. bölümde; Zeynep ve Dündar’ın evlilik hazırlıkları son hız devam etti. Zeynep evlenemeyeceğini anlayıp Alihan'ın yanına koştu. Yasak Elma yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta. Zeynep ve Dündar yüzleşiyor.

Yasak Elma son bölümün ardından 39. yeni bölüm fragmanı merak edildi. İlgiyle takip edilen Yasak Elma 38. bölümde; Zeynep ve Dündar’ın evlilik hazırlıkları son hız devam etti. Zeynep evlenemeyeceğini anlayıp Alihan'ın yanına koştu. Yasak Elma yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta. Zeynep ve Dündar yüzleşiyor.

Kaya’nın İstanbul’a dönmesi, Ender’in dengesini alt üst eder. Kimsenin bilmediği ve yıllarca sakladığı sırrının açığa çıkma olasılığı onu güçsüz yapar. En kısa zamanda Kaya’yı geldiği yere göndermek üzere harekete geçerken, Kaya’nın kendi kadar dişli olduğunu unutmuştur. Zeynep ve Dündar’ın evlilik hazırlıkları son hız devam eder. Zeynep’in kafasındaki soru işaretleri giderek artarken, beklenmedik bir karar vermek üzerde olduğunun farkında değildir.

 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Yurdun en büyük dağı olan, rakımı dolayısıyla ‘Türkiye´nin çatısı’ şeklinde nitelendirilen, Ağrı-

Ağrı Dağı Milli Parkı Su Altı Güzellikleriyle Cezbediyor

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

WhatsApp'tan yanlış fotoğraf göndermeyi bitirecek özellik

Van'da hayran bırakan dolunay