• $8,1276
  • €9,7896
  • 466.95
  • 1360.3
18 Ocak 2021 Pazartesi 14:22 | Son Güncelleme:

Yasak Elma dizisine sürpriz bir isim konuk oluyor!

Yasak Elma dizisine sürpriz bir isim konuk oluyor!

FOX TV'de yayımlanan ve Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin oynadığı Yasak Elma dizisine tarihçi, seyahat yazarı, profesyonel rehber ve konuşmacı Saffet Emre Tonguç konuk oluyor.

Yasak Elma dizisi, Fox TV ekranında 4. sezonu ile yoluna devam ediyor. Dizide sürprizler hiç bitmiyor. Bu akşam yayınlanacak olan 94. bölümde de izleyicileri bekleyen bir sürpriz var.

Pazartesi günlerinin fenomen yapımı “Yasak Elma” dizisinin bu akşam yayınlanacak bölümüne sürpriz bir isim konuk oluyor. Tarihçi, seyahat yazarı, profesyonel rehber ve konuşmacı Saffet Emre Tonguç, dizinin 94. bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna ise Murat Öztürk’ün oturduğu efsane diziye konuk olan Saffet Emre Tonguç, izleyiciyi adeta büyüleyecek.

SAFFET EMRE TONGUÇ KİMDİR?

1966 yılında Çorlu’da doğan Tonguç, Şişli Terakki Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi’ni bitirdi. Üniversitede Turizm ve Otel Yöneticiliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinde okuyan Tonguç,yüksek lisansını ise Osmanlı Sosyal Tarihi üzerine yine Boğaziçi Üniversitesi’nde yaptı. İşletme üzerine Viyana Ekonomi Üniversitesi’nde doktora çalışmalarında bulunan Tonguç, gezmeyi çok seven ve dünyada 130 ülkeyi dolaşan bir isim.

Bugüne kadar gördüğü şehirlerin sayısı 1400’denfazladır. Her gittiği yerden fotoğraflar çeken Tonguç, birçok dergi ve internet sitesinde yayınlanan bu fotoğrafları ile biliniyor.

Saffet Emre Tonguç, profesyonel konuşmacı ve tv programcısı olarak yürüttüğü çalışmaların yanı sıra turizmi keşif duygusuyla birleştirdiği özel rotalara turlar düzenleyerek profesyonel rehberliğe devam ediyor.

<p>Bedir Acar, 'Bunu hep yapıyorlar, Şener Şen'e yaptılar,  Orhan Gencebay'a, Yavuz Bingöl'e, Alev A

Erkan Oğur ezik mi ?

Şanlıurfa'da düzenlenen şafak operasyonunda 43 kişi gözaltına alındı

Teknoloji devi Apple, merakla beklenen yeni cihazlarını görücüye çıkardı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Nisan 2021)