• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
05 Ocak 2021 Salı 22:02 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'ya Nilperi Şahinkaya sürprizi! Cansu karakteriyle kadroya dahil oldu

Yasak Elma'ya Nilperi Şahinkaya sürprizi! Cansu karakteriyle kadroya dahil oldu

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Yasak Elma kadrosu genişlemeye devam ediyor. Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar gibi ünlü isimleri kadrosunda barındıran fenomen diziye yeni bir isim daha katıldı. Sevilen oyuncu Nilperi Şahinkaya, Yasak Elma'da Cansu karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

Fox TV'de yayınlanan her bölümü ile pazartesi akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi Yasak Elma'dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Reytinglerde üst sıralarda var olmayı sürdüren dizi, oyuncu kadrosuna yeni isimler katarak hayranlarına seyir zevki yaşatmayı sürdürüyor.

Birsen Altuntaş'ın sosyal medya hesabından paylaştığı habere göre, Yasak Elma kadrosuna Cansu karakteri ile Nilperi Şahinkaya dahil oldu. Ünlü oyuncunun dizide canlandıracağı rol ise bir hayli iddialı gözüküyor.

Dizide Şevval Sam'ın canlandırdığı Ender ve Nesrin Cavadzade'nin hayat verdiği Şahika, pavyondan buldukları Cansu'yu entrikaların içine dahil ederek seyirciyi yeni bir rolle tanıştıracak. Nilperi Şahinkaya'nın canlandıracağı Cansu, dizide Hasan Ali'nin ölen eşi Filiz'in yeğeni olarak tanıtılacak. Dizi takipçilerini heyecanlandıran son gelişme ise yeni karakter ve dizideki entrikalar ile yeni bölümler açısından şimdiden merak uyandırdı bile.

Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Melisa Doğu, Barış Ayt, Şafak Pekdemir, Serkan Rutkay Ayıköz, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ve Can Nergis gibi ünlü isimler yer alıyor. 

Öte yandan Nilperi Şahinkaya farklı bir yapımda daha yer alıyor. Şahinkaya ilk 2 sezonunu Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte yer aldıkları Blu Tv'de yayınlanan Aynen Aynen adlı diziyle seyirci karşısına çıkmıştı.

Ünlü güzel daha sonra Kaygılaroğlu'nun yerine Kürem Bürsin ile başrolleri paylaştıkları aynı yapımda yer almayı sürdürdü. 4 sezonu geride bırakan dizi 5. sezonunda Sen Çal Kapımı dizisinin yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya ile 2021'de de devam edecek. 

Ramo dizisinin Sibel'i Esra Bilgiç'ten ayrılık açıklaması

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir paylaştı adeta beğeni yağdı

<p>Özel harekat polislerinden oluşan Taktik Su Altı Operasyon Grup Amirliği, su altı ve üstünden düz

Suyun altında da 'özel harekat'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Fenerbahçe'nin ardından Galatasaray... Beşiktaş'ta yüzler gülüyor