• $7,4173
  • €8,9836
  • 445.695
  • 1569.35
23 Aralık 2020 Çarşamba 13:25 | Son Güncelleme:

İzleyicinin gözünden kaçmadı! Yasak Elma dizisinde yapılan mantık hatası

İzleyicinin gözünden kaçmadı! Yasak Elma dizisinde yapılan mantık hatası

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi pazartesi günlerinin en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Son zamanlarda birçok karakterin diziden ayrılmasıyla büyük bir değişime gidilen dizide yaşanan bazı olaylar izleyicilerin gözünden kaçmadı. Dizinin senaryosunda yapılan mantık hataları sosyal medyada ağır eleştirilere neden oldu.

Televizyon dünyasının ilgi çekici yapımlarından Yasak Elma dizisi pazartesi akşamları Fox Tv’de izleyici karşısına çıkıyor. Sosyal medyada da trend olmayı başaran yapım zaman zaman izleyicilerin eleştirilerinden de kaçamıyor. Dizinin son haftalardaki bölümlerinde yaşanan olaylar beraberinde mantık hatalarını getirdi.

Yasak Elma izleyicileri senaryodaki bazı olayların mantıksız olduğunu dile getirerek senaristlere ağır eleştirilerde bulundu. Dizide Feride Hanım ile Yıldız arasında geçen diyalog ekran başındakileri bir hayli kızdırdı. Feride’nin birçok konuda bilgi sahibi olmasının, Şahika ve Yıldız hakkında araştırma yapmasının fakat bazı konuları hiç bilmemesinin mantıksız olduğunu söyleyen izleyiciler görüşlerini sosyal medyadan paylaştı.

Bir izleyici “Bu Feride, o kadar geçmişi biliyor, Halit’in düğününde 3 kadına gelinlik giydirildiğini, Şahika’yla nasıl nişanlandığını bilmiyor, çok mantık hatası var çok” yorumunda bulundu.

Bir başka izleyici yaptığı yorumda: “Şahika da 2 kez evlendi ve 2 kocası oldu. Onun gerçek tarzını, tavrını bilmemesi, öğrenmemesi çok saçma gerçekten” itirazında bulundu. 

<p>ATV'nin reyting rekorları kıran başrolünde Burak Özçivit'in rol aldığı Kuruluş Osman dizisi Türk

Ahmet Yenilmez 'Kuruluş Osman'ı' anlattı: Demirci Davut'un sahnelerine dikkat edin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Kasapoğlu, Samsun'da kano durgunsu parkuru inşaatında inceleme yaptı

2021'in en çok talep görecek meslekler açıklandı! İş arayanlar dikkat