• $7,4162
  • €8,9957
  • 445.788
  • 1569.35
12 Ocak 2021 Salı 09:55 | Son Güncelleme:

Yasak Elma 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 93. son bölümde neler yaşandı?

Yasak Elma 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı" Yasak Elma 93. son bölümde neler yaşandı"

Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı Yasak Elma yayınlanan son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başardı. İlk bölümünden itibaren büyük heyecanla takip edilen Yasak Elma dizisi pazartesi günlerinin vazgeçilmez yapımlarından birisi oldu. Dizinin son bölümünde Şahika ve Ender iş birliği yaparak, herkesten intikam almaya karar verirler. Peki, Yasak Elma 94. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fox Tv'nin vazgeçilmez dizisi Yasak Elma yepyeni bir bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yasak Elma 94. bölüm fragmanı izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı dizinin yapımcılığını Fatih Aksoy'un üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturuyor. İşte Yasak Elma 94. yeni bölüm fragmanı ve 93. bölüm özeti...  

YASAK ELMA 94. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

YASAK ELMA 93. BÖLÜM ÖZETİ

Şahika ve Ender işbirliği yaparak, herkesten intikam almaya karar verirler. Listenin birinci sırasındaki Hasan Ali’yi dize getirmek hiç de kolay değildir. Bu sebeple, onlara yardım edecek birini bulurlar. Yıldız ise Çağatay’la mutlu olmaya çalışırken Ender ve Şahika’nın gazabından kurtulamaz.

YASAK ELMA 93. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YASAK ELMA KONUSU

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

<p>ATV'nin reyting rekorları kıran başrolünde Burak Özçivit'in rol aldığı Kuruluş Osman dizisi Türk

Ahmet Yenilmez 'Kuruluş Osman'ı' anlattı: Demirci Davut'un sahnelerine dikkat edin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türk mühendisler yaptı! Samur suya indirildi

Kızılırmak buz tuttu