• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
30 Aralık 2020 Çarşamba 10:02 | Son Güncelleme:

Yasak Elma 92. bölüm fragmanı yayınlandı! Cinayeti itiraf eden Şahika, Ender ve Yıldız cezaevine giriyor

Yasak Elma 92. bölüm fragmanı yayınlandı! Cinayeti itiraf eden Şahika, Ender ve Yıldız cezaevine giriyor

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin rol aldığı Yasak Elma dizisinin 92. bölüm fragmanı ekrana getirildi. Yeni bölüm fragmanında Şahika'nın Halit Argun cinayeti itirafı diziye damga vururken Yıldız ve Ender'le cezaevine giriyor.

Nesrin Cavadzade, sette kurulan cezaevi dekorunun önünde Eda Ece ve Şevval Sam'la verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Fox TV'nin entrikalarla dolu dizisi Yasak Elma heyecanını artırarak yeni bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay'ın rol aldığı Yasak Elma dizisi 92. bölüm fragmanı yayınlandı.

4 Ocak 2021'de ekrana getirilecek olan 92. yeni bölümde Şahika, Ender ve Yıldız'dan kurtulabilmek için Zehra'ya Halit Argun cinayetinden bahseder.

YILDIZ VE ENDER CEZAEVİNDE

Şahika, 'Babanı Yıldız ve Ender öldürdü. Onu merdivenlerden ittiler. Ben de oradaydım ve her şeyi gördüm' itirafı Zehra'yı şoke ederken ilk olarak Yıldız ve Ender cezaevine giriyor. Şahika'nın sevinci kursağında kalır çünkü cinayet şüphesiyle o da tutuklanarak Yıldız ve Ender'in yanına gider. Şahika'yı karşısında gören Ender ve Yıldız ise sinirlerine hakim olamayarak saldırıya geçer.


CEZAEVİ DEKORU ÖNÜNDEN PAYLAŞIM YAPTI

Güzelliği ve başarılı oyunculuk performansı ile bütün dikkatleri üzerine çeken Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade, Eda Ece ve Şevval Sam'la sette kurulan cezaevi dekorunun önünde verdiği pozu sosyal medya hesabından 'Hak ettiğimiz son' notuyla takipçileri ile paylaştı.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karıncaların şaşırtan gücü

Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park buz tuttu