• $8,1444
  • €9,8024
  • 465.788
  • 1353.46
20 Aralık 2020 Pazar 09:49 | Son Güncelleme:

Halit yaşıyor mu? Yasak Elma 90. yeni bölüm fragmanı yayında...

Halit yaşıyor mu" Yasak Elma 90. yeni bölüm fragmanı yayında...

Yasak Elma 90. yeni bölümü ile akrana kaldığı yerden devam ediyor. Yayına giren Yasak Elma 90. yeni bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Yasak Elma 90.yeni bölümünde Halit yaşıyor mu? şimdiden merak konusu oldu...

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 90. yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma 90. bölümünde, gerilim kaldığı yerden devam ediyor. Yıldız ve Çağatay’ın ilişkilerinin başlaması, Feride için büyük bir kabus olur. Dizide Feride, Yıldız ve Çağatay’ı ayırmak için elinden geleni yaparken, bulduğu nihai çözüm herkesi şaşırtacaktır. Yasak Elma Pazartesi akşamı FOX TV'de.

YASAK ELMA 90. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Yasak Elma 90. bölüm 2. fragmanına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

YASAK ELMA 90. BÖLÜM 2. FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ!

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız, Çağatay'ın gözünde kendini aklamaya çalışırken, bir yandan da Hasan Ali'yle oğlunun arasını düzeltmeye çabalar. Feride, Yıldız'ı ilk gördüğü andan itibaren sevmemiştir ve oğlunu bu konuda doldurur. Çağatay'ın ciddi bir ilişki istememesi Yıldız'ın geri adım atmasına sebep olur.

Yıldız ve Şahika, Ender'den intikam almak için birlik olup, Ender'i Halit'ten ayırmak için ellerinden geleni yaparlar. Ender'in Halit'le sürpriz bir şekilde evlenmesi birçok kişinin canını yaktığı için, Yıldız ve Şahika dışarıdan da yardım alarak işlerini kolaylaştırırlar. Herkesin istediğini elde ettiğini sandığı noktada beklenmeyen bir kaza, Ender, Şahika ve Yıldız'ı bir araya getirir.

<p>Asıl vicdan nerede! CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, '128 milyar dolar nerede?' yalanına mül

Vicdansız sömürü

Eski otomobilini karavana çevirdi! Sosyal medyada fenomen oldu

Tarla sürerken buldu! Şimdi Çorum Müzesi'nde sergileniyor

Türk televizyonlarında şimdiye kadar sorulmuş en ilginç sorular