• $7,8495
  • €9,4213
  • 447.035
  • 1328.73
17 Kasım 2020 Salı 09:14 | Son Güncelleme:

Yasak Elma Halit öldü mü, Talat Bulut diziden ayrıldı mı? Yasak Elma 86. bölüm fragmanı yayında!

Yasak Elma Halit öldü mü, Talat Bulut diziden ayrıldı mı" Yasak Elma 86. bölüm fragmanı yayında!

Yasak Elma 86. bölüm fragmanı yayınlandı! Yasak Elma 85. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma'da neler yaşanacağı ve Halit'in ölüp ölmeyeceği merak ediliyordu. Dizinin 85. bölümünde Ender, Şahika ve Yıldız ile Halit'in aralarında çıkan kargaşa neticesinde Halit merdivenlerden düşüyor. Peki, Yasak Elma Halit öldü mü, Talat Bulut diziden ayrıldı mı?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümü ile FOX Tv ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Heyecanla beklenen 85. bölümde yaşananlar izleyicileri şaşırttı. 85. bölümde Ender, Şahika ve Yıldız ile Halit'in aralarında çıkan kargaşa neticesinde Halit merdivenlerden düşer. Herkesin istediğini elde ettiğini sandığı noktada beklenmeyen bir kaza, Ender, Şahika ve Yıldız'ı bir araya getirir. İşte Yasak Elma 86. bölüm fragmanı...

YASAK ELMA 86. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

YASAK ELMA HALİT ÖLDÜ MÜ, TALAT BULUT AYRILDI MI?

Ender, Şahika ve Yıldız ile Halit'in aralarında çıkan kargaşa neticesinde Halit merdivenlerden düşüyor. Yere yığılıp bayılan Halit'in ölüp ölmediğini merak eden Şahika eliyle şah damarının atıp atmadığına bakıyor. Yasak Elma'da Talat Bulut tarafından canlandırılan Halit ölüyor. Böylece Talat Bulut Yasak Elma dizisinde ayrıldı.

YASAK ELMA 85. BÖLÜM ÖZETİ

Yıldız ve Şahika, Ender’den intikam almak için birlik olup, Ender’i Halit’ten ayırmak için ellerinden geleni yaparlar. Ender’in Halit’le sürpriz bir şekilde evlenmesi birçok kişinin canını yaktığı için, Yıldız ve Şahika dışarıdan da yardım alarak işlerini kolaylaştırırlar. Herkesin istediğini elde ettiğini sandığı noktada beklenmeyen bir kaza, Ender, Şahika ve Yıldız’ı bir araya getirir.

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

<p>Fransa'da tepkilere neden olan, güvenlik güçlerinin görüntülerinin yayımlanmasını yasaklayan güve

Fransa'da sokaklar savaş yeri

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kadıköy'de ortalık böyle karıştı! Kare kare o anlar...

Yer siyah gök beyaz! Beşiktaş, zafer sarhoşu