• $ 6,0908
  • € 6,5777
  • 313.542
  • 119196
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yasak Elma 66. bölümde yaşananlar...

Dizinin 66. bölümünde Şahika, Halit ve Leyla’nın yaşadığı ilişkiyi gizli tutmak için elinden geleni yapıp, etrafındakileri yanlış yönlendirir. Yıldız ve Ender, bu zokayı yutar ve Leyla konusunda rahatlarlar. İşte Yasak Elma son bölüm özeti...

Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Yasak Elma 66. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Eve, Tuvana Türkay ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin yer aldığı dizi her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Son bölümde Halit, Nadir’in büyük bir sırrını öğrenir ve onu tehdit eder. Haberimiz içerisinden Yasak Elma son bölüm özetiyle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

YASAK ELMA 66. SON BÖLÜM ÖZETİ

Şahika, Halit ve Leyla’nın yaşadığı ilişkiyi gizli tutmak için elinden geleni yapıp, etrafındakileri yanlış yönlendirir. Yıldız ve Ender, bu zokayı yutar ve Leyla konusunda rahatlarlar. Halit, Nadir’in büyük bir sırrını öğrenir ve onu tehdit eder. Nadir ise Halit’in tehdidine karşı hazırlıklıdır ve beklenmedik hamlesini yaparak Halit’i köşeye sıkıştırır.

 


<p>TFF 2´nci Lig Beyaz Grup´ta mücadele eden AFJET Afyonspor´un 23?üncü hafta mücadelesinde 1922 Kon

Kavga Ediyormuş Gibi Yapan Taraftarlardan Polis Memuruna Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

İngiltere'de bulunmuştu... Kaçırılan eserler Türkiye'ye getirildi

Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev Ankara'da