• $8,0641
  • €9,6676
  • 461.367
  • 1407.37
02 Mart 2021 Salı 11:37 | Son Güncelleme:

Yarışmadaki tavrı dikkat çekmişti… Survivor'da yarışmacısının sabıkası ortaya çıktı!

Yarışmadaki tavrı dikkat çekmişti… Survivor'da yarışmacısının sabıkası ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Survivor yarışmasından elenen Çağrı Atakan'ın diskalifiye edildiği iddiası ortalığı karıştırmıştı. Yarışma içerisindeki agresif hareketleri ile dikkat çeken Atakan, programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı'dan da sürekli uyarı alıyordu. Bir dönem Eda Taşpınar ile ilişkisi olan Çağrı Atakan'ın sabıka kaydı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda yarışmacılarla sık sık tartışmaya giren Çağrı Atakan'ın, Survivor'dan diskalifiye olduğu iddia edilmişti. Ünlüler takımında yarışan Atakan, yarışmaya veda etti. Yarışmadaki agresif tavırları ile dikkat çeken Atakan'ın sabıka kaydı ortaya çıktı. Eda Taşpınar ile geçmişte aşk yaşayan Atakan'ın ünlü isme ve arkadaşına şiddet uyguladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

TV100'ün haberine göre; Daha önce Ilıcalı'dan üst üste uyarı alan Atakan'ın geçmişte sosyetik güzel Eda Taşpınar ile aşk yaşadığı biliniyor. O dönemlerde de öfkesini yarışmada olduğu gibi kontrol edemeyen Çağrı Atakan'ın, Taşpınar'a şiddet uyguladığı iddia edildi. Yarışmacının ayrıca şiddet sonrası ayrılık kararı alan Taşpınar'ı telefonla arayarak, "Bana bak seni mahvedeceğim" şeklinde sözlerle hakaret ve tehdit ettiği de öne sürüldü.

Eda Taşpınar yaşadıkları sonrası Çağrı Atakan hakkında şikayette bulundu. Mahkemeye taşınan olayda, Atakan hakkında 5 yıla kadar hapsi istemiyle dava açıldı. Yarışmacının yaptıkları bununla da sınırlı kalmadı. Atakan'ın ayrıca Eda Taşpınar'ın çocukluk arkadaşına da yumruk attığı öne sürüldü.

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

ABD'de araç çalan hırsız, polis tarafından vuruldu

Ankara semalarındaki flamingoların görsel şöleni ilgi çekiyor

İstanbul'da gece çamur yağdı, vatandaşlar soluğu oto yıkamacılarda aldı