• $7,5074
  • €9,0617
  • 442.901
  • 1545.51
20 Haziran 2020 Cumartesi 08:28 | Son Güncelleme:

Yarına Tek Bilet Netflix'e geldi mi? Yarına Tek Bilet konusu nedir?

Yarına Tek Bilet Netflix'e geldi mi" Yarına Tek Bilet konusu nedir"

Yarına Tek Bilet filmi, filmseverler tarafından heyecanla bekleniyor. İzleyiciler Yarına Tek Bilet Netflix'e yayınlandı, filmin konusu nedir gibi soruların yanıtını öğrenmek istiyor. Yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan'ın oturduğu Yarına Tek Bilet filminde Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger başrol oynuyor. İşte film ile ilgili tüm detaylar...

Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger'in başrol oynadığı Yarına Tek Bilet filmi gündemde araştırılan filmler arasında yer alıyor. Yarına Tek Bilet filminin Netflix'te yayınlanması bekleniyordu. Ankara'dan İzmir'e doğru çıktıkları yolculuklarında yolları kesişen iki yabancının hikayesini konu edinen Yarına Tek Bilet filminin yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan otuyor. İşte film hakkında merak edilenler...

YARINA TEK BİLET FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

YARINA TEK BİLET NETFLİX'TE YAYINLANDI MI?

Yarına Tek Bilet filmi Netflix'te yayımlandı. Romantik ve duygulu bir film olan Yarına Tek Bilet 1 saat 30 dakika sürüyor.

YARINA TEK BİLET NASIL İZLENİR?

Yarına Tek Bilet filmi Netflix platformundan izlenebiliyor. Filmi izleyebilmek için Netflix'e üye olmak gerekiyor. Üye olduktan platforma sonra giriş yaparak Yarına Tek Bilet filmini izleyebilirsiniz.

YARINA TEK BİLET KONUSU NEDİR?

Yarına Tek Bilet, Ankara'dan İzmir'e doğru çıktıkları yolculuklarında yolları kesişen iki yabancının hikayesini konu ediyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan iki yabancı, başlarda sürekli atışsa da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşur. Hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen ikili, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlar.

YARINA TEK BİLET OYUNCULARI

Dilan Çiçek Deniz

Metin Akdülger

<p>Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda büyük başarılar elde güvenlik güçleri, aynı kararlılığ

Terör örgütü PKK'ya sınırda nefes kesen operasyon! Finans kaynağına büyük darbe vuruldu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Kısıtlamaların sona ermesiyle İstanbul'da hareketlilik başladı