• $8,7603
  • €10,4063
  • 499.115
  • 1391.06
06 Haziran 2021 Pazar 10:46 | Son Güncelleme:

Yalnızlıktan sıkılıyordu... Bahar Candan Survivor Yasin Obuz'u 5 bin TL maaşla işe aldı

Yalnızlıktan sıkılıyordu... Bahar Candan Survivor Yasin Obuz'u 5 bin TL maaşla işe aldı

İşte Benim Stilim yarışması ile adını duyuran Bahar Candan, 'Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim' dediği maaşlı arkadaşını buldu. Candan, 'Survivor'daki Yasin Obuz... CV'sini gönderdi fakat Amerika'da olduğu için Türkiye'ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Aylık 5 bin TL'ye arkadaşım olacak' ifadelerini kullandı.

Sosyal medya paylaşımlarına yaptığı photoshop ile gündemden düşmeyen İşte Benim Stilim yarışmasında dikkat çekip popüler olan Bahar Candan, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Uludağ'da uğradığı saldırının ardından konuşan Candan, ilk kez estetik işlem yaptırdığını ifade ederek Snob Magazin kameralarına şunları söyledi:

'İLK KEZ DOĞALLIK KAYGISI GÜTMEDİM'

'İlk kez doğallık kaygısı gütmedim. İlk kez dişlerimi ve dudak dolgusu yaptırdım. Zaten günümüzde kadının dudak dolgusu, erkeklerin sünnet olması gibi bir şey... Her kız gibi 18 yaşında dudaklarımı yaptırmıştım, şimdi diş estetiği ekledim. Türkiye'nin en pahalı kliniğinde yaptırdım. Sadece dişlerimim üst tarafına 60 bin TL verdi. Tatil dönüşü alt dişlerimi yaptıracağım. Alt dişlerime de 30 bin TL vereceğim toplamda 90 bin TL olacak.'

Bahar Candan, yalnızlıktan şikayet edip geçtiğimiz aylarda 'Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim' demişti. Konuyla ilgili konuşan Candan, ayda 5 bin TL vereceği maaşlı arkadaşını buldu. Candan, şunları söyledi:

YASİN OBUZ MAAŞLI ARKADAŞI OLDU

Arkadaşımı buldum. Survivor'daki Yasin Obuz... CV'sini gönderdi fakat Amerika'da olduğu için Türkiye'ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Aylık 5 bin TL'ye arkadaşım olacak. Yasin, komik çocuk 'Survivor'da onu izlerken çok eğleniyordum. Başvuru yapanlar ümitlerini kaybetmesinler ikinci arkadaşa ihtiyacım olabilir. Tekrar başvuruları değerlendireceğim'

<p>Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ilk milli gemisavar füzesi Atmaca'nın tam isabetle vur

Bakan Varank, Atmaca'nın vurduğu geminin görüntüsünü paylaştı

Fenerbahçe'nin yeni hocası sonunda belli oluyor

Fenerbahçe tarihi transferi bitiriyor! İmza an meselesi...

Bakan Karaismailoğlu, Dostluk Yolu Şantiyesi'nde incelemelerde bulundu