• $8,3207
  • €10,129
  • 499.211
  • 1454.25
20 Nisan 2021 Salı 16:38 | Son Güncelleme:

Yalan Dünya'nın Zerrin'i Derya Karadaş'dan yeni proje müjdesi!

Yalan Dünya'nın Zerrin'i Derya Karadaş'dan yeni proje müjdesi!

Yalan Dünya'da hayat verdiği Zerrin karakteri ile bir anda yıldızı parlayan ünlü oyuncu Derya Karadaş'ın yeni projesi belli oldu. Derya Karadaş, Netflix için hazırlanan Andropoz dizisinde rol alacak.

Gülse Birsel'in senaryosunu kaleme aldığı Yalan Dünya dizisinde Zerrin karakteri ile izleyici karşısına çıkan ve adından söz ettiren Derya Karadaş, yeni proje müjdesini verdi.

Derya Karadaş, yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler'in oturduğu Netflix için hazırlanan Andropoz dizisinin kadrosuna dahil oldu. 6 bölüm olarak ekrana getirilecek Andropoz dizisinde Engin Günaydın ve Gülçin Santırcıoğlu da yer alıyor.

DERYA KARADAŞ KİMDİR?

Derya Karadaş 4 Mayıs 1981'de İstanbul'da doğdu. 39 yaşındaki oyuncunun ailesi 1980'de İstanbul'a taşınana kadar Bingöl'de yaşamıştır.

Yalan Dünya adlı dizide canlandırdığı Zerrin karakteriyle tanınmaktadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvarında öğrenim görmüş olup, aynı yerde eğitmenlik yapmaktadır. Aynı zamanda tv8 ekranlarında yayınlanan Komedi Türkiye adlı yarışmada oyuncu koçluğu yapmıştır. 2018 sezonunda yayınlanmaya başlayan ve yazarlığını Gülse Birsel'in üstlendiği Jet Sosyete dizisinde Safiye karakterine hayat vermektedir.

<p> İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, avukatı aracılığıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak

Bakan Soylu, Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı