• $8,2449
  • €10,032
  • 485.166
  • 1441.33
10 Mart 2021 Çarşamba 10:16 | Son Güncelleme:

Yağmur Tanrısevsin ve Aslıhan Karalar, Kadın Milli Futbol Takımı'yla özel maç yaptı

Yağmur Tanrısevsin ve Aslıhan Karalar, Kadın Milli Futbol Takımı'yla özel maç yaptı
DHA

Bir süredir ekranlardan uzak olan Yağmur Tanrısevsin, Aslıhan Karalar ve Merve Toy adın Milli Futbol Takımı ile Turkcell Kadın Futbol Takımı arasında düzenlenen gösteri maçında sahaya çıktı. Ünlü isimler yeşil sahalardaki maharetlerini sergiledi.

Türkiye Futbol Federasyonu ve Turkcell kadınlar için Aslıhan Karalar, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Toy bir araya geldi. Forma giyen ünlü isimler sahada hünerlerini sergiledi.

Türkiye Futbol Federasyonu ile Turkcell, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın futbolunun gelişimine destek vereceğini duyurdu.

Yapılan anlaşma kapsamında Turkcell, Kadın Milli Futbol Takımlarının ana sponsorluğuna devam ederken, Türkiye Kadınlar Futbol Ligi'ne de adını vererek bu alandaki desteğini güçlendireceğini açıkladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen sponsorluk imza töreninin ardından, Kadın Milli Futbol Takımı ile Turkcell Kadın Futbol Takımı arasında bir gösteri maçı düzenlendi.

Aralarında Aslıhan Karalar, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Toy'un yer aldığı ünlü isimler formalarını giyerek maçta futbol yeteneklerini sergiledi. Kadın Milli Futbol Takımı ile Turkcell Kadın Futbol Takımı arasında oynanan maç keyifli anlara sahne oldu.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtl

Başkan Erdoğan'dan Mısır açıklaması: Yeni bir süreç başladı

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi