• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
07 Nisan 2021 Çarşamba 14:50 | Son Güncelleme:

Wilma Elles'ten yeni hamle! Kerem Göğüş'e nafaka davası açtı

Wilma Elles'ten yeni hamle! Kerem Göğüş'e nafaka davası açtı

Erkan Petekkaya ile başrollerini paylaştığı Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile adını duyuran Wilma Elles, 2 çocuğunun babası Kerem Göğüş'e nafaka davası açarken duruşma İstanbul Aile Mahkemesi'nde görüldü.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki performansı ile hafızalarda yer edinen Wilma Elles ile Kerem Göğüş davalık oldu. Elles, Göğüş'e nafaka davası açtı.

Hürriyet'in haberine göre; İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen davada oyuncu Elles ile işadamı Göğüş birlikteliğinden 6 yıl önce ikiz çocukları dünyaya geldiği belirtildi.

İddiaya göre oyuncu ile işadamı, 2014 yılında bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşmeye göre Göğüş, her bir çocuk için 770 Euro nafaka ödemeyi kabul etti ve çocukların tüm masraflarını, hatta bakıcı paralarını dahi ödemeyi taahhüt etti. Ancak işadamı ikiz çocuklarına herhangi bir yardımda bulunmadı. Çocukların tüm masraflarını Wilma Elles tek başına karşıladı.

Tanık olarak mahkemede dinlenen Elles'in arkadaşı Elif Emel Büber Topçuoğlu, şu ifadeleri kullandı: 'Wilma, Almanya'dan arkadaşım olur. Kerem Gögüş'ü de Wilma sebebiyle tanırım. Çocuklara Wilma tek başına bakıyor. Wilma, Beşiktaş'ta kiralık bir evde kalıyor.'

Diğer tanık Serkan Topçuoğlu ise 'Wilma'nın ailesi Almanya'dadır. Bu nedenle zaman zaman Almanya'ya gider. Çocukları da annelerinin yanındadır' ifadelerini kullandı. Tanık beyanlarının ardından mahkeme, eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de