• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
30 Kasım 2020 Pazartesi 09:35 | Son Güncelleme:

Vuslat'ın Sultan'ı Gözde Kaya Ramo dizisinin kadrosunda!

Vuslat'ın Sultan'ı Gözde Kaya Ramo dizisinin kadrosunda!

Show TV'de ikinci sezonu ile devam eden Ramo da reytinglerde son haftalarda bir miktar daha yükseliş sergileyerek yerini sağlamlaştırdı. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerinde yer aldığı Ramo dizisinde aksiyon dolu hikaye izleyicileri ekrana kitliyor. Vuslat'ın Sultan'ı Gözde Kaya Ramo dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerini paylatığı Ramo dizisinde son haftalarda reytingler iyi geliyor. İkinci sezonu ile izleyicileri daha da çok kendisine bağlayan Ramo’ya yeni bir oyuncu daha katılıyor. En son TRT1’de Şubat ayında final yapan Vuslat dizisinde rol alan Gözde Kaya, Ramo’da farklı bir rolle izleyici karşısına çıkacak.

Gözde Kaya, Çilek Kokusu isimli dizideki Çağla karakteri ile akıllarda kalmıştı. Oyuncu sonrasında ise Payitaht Abdülhamid dizisinde Hatice Sultan karakterine hayat verdi. Ardından ise yine TRT1 ekranında bu sefer de Kadir Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Vuslat’ta Sultan Korkmazer olarak izledik.

Gözde Kaya, Ramo dizisine Nadya isimli bir karakterle geldi. Rus mafya liderinin eşine hayat verecek olan oyuncunun rolü ve performansı da merakla bekleniyor.

Oyunculuğa başlama hikayesi konusunda şansın yanında olduğunu söyleyen Gözde Kaya, “Oyun verdiğim esnada da zaten kötü gittiğimi düşündüğüm için kendimi salmıştım meğerse aradıkları o rahatlıkmış” diye konuşmuştu.

<p>Çevre dediğimiz hadisenin sadece devletlere bırakılamayacağını söyleyen Oğuzhan Bilgin, konuya il

'Çevre, dünya ve tabiat bize emanet olarak bırakıldı'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor