• $8,0959
  • €9,7565
  • 460.879
  • 1377.23
27 Şubat 2019 Çarşamba 19:16 | Son Güncelleme:

Vurgun dizisinde ayrılık çanları

Vurgun dizisinde ayrılık çanları

Vurgun dizisi 3. bölümde; Kemal oğlu Kerem’e yaklaşmak ve onunla bir bağ kurabilmek için elinden ne gelirse yapıyor.

Vurgun dizisi 3. bölümde; Kemal oğlu Kerem’e yaklaşmak ve onunla bir bağ kurabilmek için elinden ne gelirse yapıyor. Ancak Kerem, Kemal’in ona sürekli oğlum diye seslenmesinden rahatsız oluyor. Ona “ben sizin oğlunuz değilim” sözleri Kemal’i yaralıyor.

Kemal yıllar sonra Reyhan ile evliliğinin sembolü olan yüzüğünü parmağından çıkarıyor. Yüzüğü evinin bahçesine gömüyor. Bu sırada Reyhan’ın onu uzaktan izlediğinin farkında değildir. Kemal oradan uzaklaştıktan sonra Reyhan bahçeye girerek onun gömdüğü şeyi çıkarıyor. Evlilik yüzüğünü gören Reyhan’ın gözlerinden yaşlar boşalıyor.

Reyhan, Kemal’e yardımcı olması için Asya’ya gidiyor. Asya’ya, “Kemal’in yanında ol Allah rızası için” diyor. Bu sözler karşısında ne diyeceğini bilemeyen Asya’nın karşısına Vedat bir kez daha çıkıyor. Vedat, kendisi ile ilgili sırları bilen Asya’nın, “Sizin ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum ki” sözlerine karşılık “Hatırlatırlar” diyerek ona gözdağı veriyor.

Vedat, Kemal’in Kerem’le bir bağ kurmaya çalışmasından dolayı oldukça rahatsız durumdadır. Bu durumu içine sindiremeyen Vedat, Reyhan’ın, Kemal’in oğlunun babası sözleri ile çılgına dönüyor. Reyhan’a “O mu senin çocuğunun babası? Çağır o zaman konuşsun Kerem’le” diyor.

Reyhan ile karşı karşıya gelen Vedat telefonda ona, “Ben seni sevmekten başka ne yaptım? Herkes karşılıklı sever. Gerçek aşk benimki” sözleri ile Kemal’in yuvasını dağıtmasına sessiz kalmayacağını söylüyor. Vedat’la konuşmasının ardından Kayhan’ı karşısında gören Reyhan Kemal’e bir şey olduğunu sanıyor ama onun “Çok kötü şeyler olacak” sözlerinin ardından gerçeği anlıyor.

 

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi