• $8,8413
  • €10,3744
  • 497.432
  • 1384.68
9 Haziran 2021 Çarşamba 15:13 | Son Güncelleme:

Vücuduna kaynar su dökülmüştü... Gonca Vuslateri yanan bacağını gösterdi

Vücuduna kaynar su dökülmüştü... Gonca Vuslateri yanan bacağını gösterdi

Koronavirüse yakalanmasının ardından hastanede tedavi gören ve kaynattığı sıcak suyun içine kekik yağı damlatarak rahat nefes almak isterken üzerine kaynar su dökülen başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz gün Cihangir'de objektiflere takıldı. Vücudunda oluşan yanıklar nedeniyle zor günler geçiren Vuslateri, uzun süre denize girmesi ve güneşe maruz kalmasının yasaklandığını ifade etti.

Hakan Altun ile olan ilişkisinin noktalamasının ardından magazin gündeminde üst sıralarda yerini alan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz Nisan ayında koronavirüse yakalandı ve hastanede tedavi gördü. Hastalık nedeniyle rahat nefes alamayan Vuslateri, kaynar suya kekik yağı damlatırken bir anlık dikkatsizliği nedeniyle vücudunda ciddi yanıklar meydana geldi.

Yanıklar yüzünden uzunca bir süre hastanede tedavi gören Gonca Vuslateri, geçtiğimiz gün Cihangir'de görüntülendi. Güzel oyuncu basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Yanık tedavisi gördüğü esnada zor zamanlar geçirdiğini anlatan Vuslateri, 'Bacaklarımdaki hasar yavaş yavaş geçiyor, şu an çok iyiyim. Hatta setlere başladım. Dijital bir platforma film çekiyoruz. Her şey yolunda gidiyor, keyfim çok yerinde' dedi.

Tatil planları hakkın yöneltilen soruları da yanıtlayan Vuslateri, 'Uzun bir süre güneş ve deniz bana yasak, fakat tatil yapacağım' ifadelerini kullandı.

<p>Görüntüler İspanya'ya  bağlı Kanarya Adalarından. Cumbre Vieja Yanardağı'nda patlamaların şiddeti

Patlamaların şiddeti artıyor

''Yola çıkmalı'' dedirten 5 film

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü halde bulundu!

Kilo vermek isteyenler dikkat! Limon diyetiyle ayda 10 kilo vermek mümkün