• $8,6753
 • €10,1697
 • 492.192
 • 1388.58
5 Haziran 2021 Cumartesi 10:26 | Son Güncelleme:

Volkan Konak kimdir, kaç yaşında? Volkan Konak nereli, evli mi?

Volkan Konak kimdir, kaç yaşında" Volkan Konak nereli, evli mi"

Star Tv ekranlarında program yapan Volkan Konak, her hafta cuma günü izleyicilere müzik ziyafeti yaşatıyor. Şarkıları ve hikayeleri ile izleyenlere güzel vakit yaşatan Volkan Konak'ın hayatı ile ilgili aramalar da hız kazandı. Peki, Volkan Konak kimdir, kaç yaşında? Volkan Konak nereli, evli mi?

Volkan Konak, Kuzeyin Oğlu programı ile her hafta izleyenlerin karşısına çıkıyor. Esprileri, hikayeleri ve şarkıları ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor. İzleyiciler Karadenizli şarkıcı Volkan Konak ile ilgili aramalar yapıyor. Peki, Volkan Konak kimdir, kaç yaşında? Volkan Konak nereli, evli mi? İşte merak edilenler...

VOLKAN KONAK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

1967 yılında Trabzon'un Maçka İlçesi'nde doğdu. İlk orta ve Lise eğitimini Maçka'da tamamladıktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı'na girdi. 1988 yılında Konservatuarı bitirip aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Sosyal Bilimler Master eğitimine başladı.

Karadeniz müziğini evrensel müzik formlarıyla buluşturarak, özgün bir yapıda yeniden şekillendiren Volkan konak, İlk albümü 'Efulim'i 1993 yılında yaptı. Albüm başta Karadeniz halkının ve müzikseverlerin beğenisini ve ilgisini kazandı daha sonra 1994 yılının ekim ayında 'Gelir misin Benimle' adlı albümünü hazırladı ve askerlik görevi nedeniyle bir süre çalışmalarına ara verdi.

Askerlik görevini tamamladıktan sonra hemen üçüncü albümü 'Volkanik Parçalar'ın çalışmasına başladı. Üç aylık çalışmadan sonrada bu albüm müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Volkan konak 1998 yılının nisan ayında kendisi tarafından kurduğu 'Kuzey Müzik Prodüksiyon' isimli firmasından 'Pedaliza' isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. 1993 yılından bu yana albüm çalışmalarında yaklaşık elli adet bestesini sergilemiş ve bu çalışmalar sonunda Gazeteciler Cemiyeti, çeşitli vakıf ve dernekler tarafından yılın sanatçısı seçildi. 1997 yılınıda Politika Dergisi tarafından 'Yılın En İyi Müzik Sanatçısı' seçildi.

Volkan Konak'ın 1993 yılında ürettiği bir bestesinin tüm dünya hakları Kuzey Müzik Prodüksiyon ile Fransız prodüktör Alain Finet tarafından yapılan sözleşme sonucunda Alain Finet tarafından satın alındı. Bu beste İspanyolca olarak tüm dünyada yayınlanmak üzere single olarak çıkarıldı. 2000 yılında 'Şimal Rüzgarı' adlı albümünü DMC'den çıkararak dinleyicilerine ulaştırdı.

2003 yılı Aralık ayında 3.5 yıl aradan sonra yine DMC etiketiyle yayınlanan 'Maranda' isimli albümü ise büyük beğeni toplayarak 2004'e müzik dünyasının iddiaları yapımlarından biri olarak girdi.

 • volkan konak
 • volkan konak kimdir
 • volkan konak yaş
 • volkan konak kaç yaşında
 • volkan konak nereli
 • volkan konak evli mi
 • volkan konak hayatı
<p>Rusya'daki Perm Üniversitesi binasında silahlı saldırı gerçekleşti. Yaralıların ve ölülerin olduğ

Rusya'da üniversitede silahlı saldırı

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi