• $8,1036
  • €9,7722
  • 461.254
  • 1377.23
26 Şubat 2021 Cuma 10:49 | Son Güncelleme:

Vereceği ödül dudak uçuklattı! Lady Gaga kaçırılan köpeklerini arıyor…

Vereceği ödül dudak uçuklattı! Lady Gaga kaçırılan köpeklerini arıyor…

ABD'li ünlü sanatçı Lady Gaga'nın Fransız bulduğu cinsi köpeklerini dolaştırmaya çıkaran görevli silahla buruldu. Saldırıda yaralanan adam, Lady Gaga'nın 3 kepeğini gezdiriyordu. Köpeklerden biri kaçmayı başardı ancak ikisi silahlı saldırganlar tarafından kaçırıldı. Gaga, köpeklerini bulan kişiye 500 bin dolar para ödülü vereceğini açıkladı.

Los Angeles'ta Lady Gaga'nın köpeklerini dolaştırmaya çıkaran görevli Ryan Fischer, bir şüphelinin yarı otomatik silahını ateşlemesi sonucu yaralandı. Genç adam olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Gerçek adı Stefani Germanotta olan ancak Lady Gaga ismini kullanan sanatçı, Koji ve Gustav adındaki çalınan iki köpeğini geri getireceklere 500 bin dolar ödül vereceğini açıkladı.

Olay sırasında kaçan üçüncü köpek Miss Asia, daha sonra polis tarafından bulundu. Yönetmen Ridley Scott'ın Gucci ile ilgili filminin çekimleri için Roma'da bulunan Lady Gaga'nın basın temsilcisi, köpeklerin nerede olduğunu bilenlerin kendisiyle temasa geçmesini istedi.

Lady Gaga, köpeklerine düşkünlüğü ile biliniyor.

<h3>'AYNI FİKİR VE GÖRÜŞ SAHİPLERİ AYNI SİYASİ PARTİNİN UZANTILARI DÜN NE YAPIYORLARSA BUGÜNDE ONU Y

İftira atarak yapılmak istenen ne?

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi