• $8,3343
  • €10,0532
  • 477.903
  • 1345.15
25 Mart 2021 Perşembe 15:54 | Son Güncelleme:

Velayet davasında flaş gelişme! Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in tanıkları dinlendi

Velayet davasında flaş gelişme! Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in tanıkları dinlendi
DHA

Özcan Deniz'in 2018 yılında evlendiği ve 2019 yılında boşandığı eski eşi Feyza Aktan'ın velayet davasında yeni bir gelişme yaşandı. Şiddet iddiaları ile mahkemelik olan ikili oğulları Kuzey için yeniden karşı karşıya geldi. Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in tanıkları dinlendi.

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz ve 2019 yılında yollarını ayırdığı Feyza Aktan oğulları Kuzey'in velayet davası için yeniden karşı karşıya gelirken 2. duruşması görüldü.

Özcan Deniz 2019 yılında boşandığı Feyza Aktan'a 3 yaşındaki oğlunun velayeti için dava açmıştı. İstanbul 17. Aile Mahkemesi'ndeki duruşmaya, davacı Özcan Deniz ve Davalı Feyza Aktan geldi. Duruşmada taraf avukatları da hazır bulundu. Gizlilik kararı olan duruşmaya, basın mensupları alınmadı. Özcan Deniz'in ağabeyi Ercan Deniz kardeşine destek olmak için adliyeye birlikte gelirken Feyza Aktan ise ablası ve yakınlarıyla birlikte geldi.

Duruşmada, aile dostları olan Minik Kalplerle El Ele Derneği (MİKA-DER) Başkanı Nesrin Ercan, bebek bakıcısı ve komşularının Özcan Deniz'in tanıkları olarak dinlendiği öğrenildi. Feyza Aktan'ın ablası ve iki komşusunun da tanık olarak dinlendi. Yaklaşık 3 saat süren duruşmada mahkeme diğer tanıkların da dinlenmesi için duruşmanın ileri bir tarihe ertelenmesine karar verdi.

<p>Beşiktaş, Süper Lig'in 37.haftasında Kayserispor'u konuk edecek... Vodafone Park'taki mücadele ön

Beşiktaş - Kayserispor Maç Önü

TBMM'nin açılışının 101. yılı

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuk sevgisi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Anıtkabir'i ziyaret etti