• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
02 Kasım 2020 Pazartesi 20:16 | Son Güncelleme:

Vartolu Sadettin Çukur'dan ayrılıyor mu?

Vartolu Sadettin Çukur'dan ayrılıyor mu"

Show Tv'nin fenomen dizisi Çukur ile ilgili sosyal medyayı sallayan bir iddia gündeme geldi. Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'in diziden ayrılacağı sosyal medyanın gündemine oturdu. Vartolu Sadettin karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil diziden ayrılıyor mu? sorusunun yanıtı tüm Çukur takipçileri taradından merak konusu oldu.

Pazartesi akşamlarının sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Çukur'da heyecanlı sahneler izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Çukur dizisi ile ilgili sosyal medyada yayılan iddia gündeme oturdu. İddialara göre; Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'in diziden ayrılacağı belirtildi. Hal böyle olunca; Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil hakkında araştırmalar da hız kazandı.

VARTOLU SADETTİN ÇUKUR'DAN AYRILIYOR MU?

Çukur'da beklenmedik ayrılık iddiası gündeme bomba gibi düştü. Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'in diziden ayrılacağı iddiası sosyal medyayı salladı.

Çukur dizisinde en sevilen karakterlerden birisi olan Vartolu Saadetin rolünün diziye veda etmesini Erkan Kolçak Köstendin, senarist ve yapımcıların arasında anlaşılan ayrılık kararının ardından geldiği söylendi.

Çukur 102. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Çukur 101. bölüm full izle

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL KİMDİR?

Erkan Kolçak Köstendil, 16 Ocak 1983 tarihinde Bursa'da doğmuştur. İlkokulu ve ortaokulu Bursa'da okudu. Bursa Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonraİstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okudu ve bitirdi.

Tiyatroya Tuncay ÖzinelTiyatrosu'nda başladı. Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol aldı.

TRT1 de gösterilen "Sakarya Fırat" dizisindeki Er Mahmut Karakum karakteriyle herkesin beğenisini kazandı.

Orta metraj film olan "Torbacının Esrarı" adlı filmin senaryosunu yazdığı gibi çekimlerini de kendisi Amsterdam ve İstanbul'da tamamladı.

Yazdığı, yönettiği ve oynadığı "Karşı Cinsle Tanışma Sanatı" adlı tiyatro oyunu Isparta "sanal cafe"de sahnelenmiştir.

2014 yılında "Ulan İstanbul" dizisinde Karlos karakterini canlandırmaktadır. Erkan Kolçak Köstendil, 2014 yılında, başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu,Sevtap Özaltun, Kaan Yıldırım'ın oynadığı "Ulan İstanbul" adlı dizide oynamaktadır.

<p>Karma komisyona sevk edilen ve çoğunluğu HDP milletvekillerine ait 33 dosyanın ayrıntıları netleş

PKK'nın siyasi uzantısı HDP'lilerin dokunulmazlığı kaldırılacak mı?

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı