• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
4 Şubat 2021 Perşembe 11:23 | Son Güncelleme:

Uzun zamandır görünmüyorlardı: Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ yeni imajları ile ortaya çıktı

Uzun zamandır görünmüyorlardı: Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ yeni imajları ile ortaya çıktı

Fox TV'de yayınlanacak olan Masumiyet dizisi büyük bir heyecanla bekleniyor. Tanıtım filmi yayınlanan dizinin etkileyici hikayesi ve oyuncu kadrosu dikkat çekti. Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'un rol alacağı dizide, uzun süredir ekranlarda olmayan Deniz Çakır da oyunculuk yapacak. Üç ünlü oyuncunun aynı projede çalışması sosyal medyada çok konuşulmuştu. Dün yayınlanan tanıtım filminde ise oyuncuların yeni imajları ilk kez görüldü.

Güçlü oyuncu kadrosu ile Fox TV'de yayınlanacak olan Masumiyet dizisinin net bir günü henüz yok. Sosyal medya ortamında yayınlanan görüntüler ile izleyici yeni dizinin nasıl olacağını merak ediyor. Dün yayınlanan tanıtım filminde ise uzun süredir bir projede görmediğimiz üç isimi yan yana gördük. Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ dizinin afiş çekimlerinde bir araya gelip röportaj verdi.

Dizinin hikayesi kadar mekanları da oldukça beğenildi. Beylerbeyi'nde lüks bir yalıda çekilecek olan dizide Hülya Avşar'ın canlandıracağı karakter oldukça merak ediliyor. Hülya Avşar dizi hakkında şöyle konuştu: "Annenin evlatlarının yaptıklarından dolayı, yaşanmaması gereken duyguları da yaşamak zorunda olan anneler, vesaire... Bunlar çok hoşuma gitti. Ya sevecekler ya da çok nefret edecekler benden. İkisinden birisi. Çok keyifli, çok severek, isteyerek oynadığım bir hikaye"

<p>'Bir takım kuruluşlar Türkiye'deki medya kuruluşlarını  fonluyorsa bunun bir bedeli var. Bu kurul

Emin Pazarcı: Dijital vatan tehdit altında

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?