• $7,3943
  • €8,9922
  • 443.431
  • 1551.57
27 Aralık 2020 Pazar 07:00 | Son Güncelleme:

Uzaklaştırma kararına uzatma yok... Kaya Çilingiroğlu'nun bir garip anahtar davası

Uzaklaştırma kararına uzatma yok... Kaya Çilingiroğlu'nun bir garip anahtar davası
- NESLİHAN KESKİN

Kaya Çilingiroğlu, evine gelerek kapıda unuttuğu anahtarı çaldığı iddiasıyla İlknur A.'dan şikayetçi oldu. Ancak genç kadın farklı iddialarda bulundu.

Kaya Çilingiroğlu’nun İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunduğu dilekçeye göre olay, 5 Ekim’de meydana geldi. İddiaya göre; Çilingiroğlu’nun Etiler’deki evine daha önceden tanıdığı İlknur A. adlı kadın geldi. İlknur A., Çilingiroğlu’nun kapıyı açmaması üzerine geri gitti. Bir süre sonra bulunduğu ikametten ayrılan Kaya Çilingiroğlu’nu annesi Gülümser Hanım aradı.

ANNESİ ÇIKINCA KAÇTIM

Gülümser Hanım oğluna, bir kadının geldiğini, anahtarı kapının üzerinde unuttuğu için kadının anahtarı da alıp konuttan uzaklaştığını iletti. Bunun üzerine Çilingir-oğlu, İlknur A.’dan şikayetçi oldu. Ve 1 ay tedbir kararı aldırdı. İlknur A. ise ifadesinde Çilingiroğlu’nun eski erkek arkadaşı olduğunu belirtip “Anahtarın benim geleceğimi düşünerek kapının üzerinde bıraktığını sandım. Evde Kaya yerine annesini görünce anahtarı düşünmeden alıp kaçtım” dedi. 1 aylık tedbir süresinin geçmesi üzerine yeniden mahkemeye başvuran Çilingiroğlu’nun bu talebi ise reddedildi. 

<p>Amerika Birleşik Devletlerinde 46. Başkan Demokrat Lider Joe Biden oldu. </p><p>ABD'de yeni

ABD'de yeni dönem başladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ticaret Bakanlığınca ''fahiş fiyat'' denetimi yapıldı

Vitrin mankeninin içinde ne var? Fenomenler herkesi şaşırtmaya devam ediyor