• $7,4703
  • €9,055
  • 423.307
  • 1472.37
23 Şubat 2021 Salı 02:54 | Son Güncelleme:

Uyanış Büyük Selçuklu'nun Sultan Melikşah'ı Buğra Gülsoy'a eşi Nilüfer Gürbüz'den doğum günü paylaşımı

Uyanış Büyük Selçuklu'nun Sultan Melikşah'ı Buğra Gülsoy'a eşi Nilüfer Gürbüz'den doğum günü paylaşımı

TRT 1'in fenomen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'da Sultan Melikşah'ı canlandıran Buğra Gülsoy'dan yeni haberler var. Ekranların sevilen yüzü gerek dizideki başarılı performansı gerekse de yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Buğra Gülsoy'un eşi Nilüfer Gürbüz 39 yaşına basan ünlü oyuncunun doğum gününü sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir paylaşım ile kutladı.

Uyanış Büyük Selçuklu'nun yıldızı Buğra Gülsoy'a eşinden doğum günü mesajı! Nilüfer Gürbüz sosyal medyadan Sultan Melikşah rolü ile ekranlarda fırtınalar estiren eşi Buğra Gülsoy'un doğum gününü kutladı. Ünlü oyuncunun oğlu Cem ile yer aldığı fotoğrafına yazdığı not ile dikkat çeken Gürbüz'ün doğum günü paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Buğra Gülsoy'un 2018 yılında nikah masasına oturduğu eşi Nilüfer Gürbüz başarılı oyuncunun doğum gününü sosyal medya hesabından beğeni yağmuruna tutulan bir paylaşım ve notla kutladı.

'İYİ Kİ DOĞDUN! UMARIM CEM DE SENİN KADAR...'

Buğra Gülsoy'un güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken eşi Nilüfer Gürbüz, Instagram hesabından eşinin ve oğlunun yer aldığı bir kareyi paylaşarak ünlü oyuncunun doğum gününü kutladı. Gürbüz'ün "İyi ki doğdun. Umarım Cem de senin kadar dürüst, çalışkan, azimli, disiplinli, saygılı bir insan olur" notunu düştüğü paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı. Buğra Gülsoy da eşinin gönderisine kayıtsız kalamadı. Başarılı oyuncu kendi Instagram story'sinden eşinin paylaştığı fotoğrafı Nilüfer Gürbüz etiketi ve kalp emojisi ile takipçilerine sunmayı ihmal etmedi.

'EN AZINDAN DENEDİK, İYİ Kİ VARSIN'

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde Buğra Gülsoy'un eşi Nilüfer Gürbüz beyaz saçları ile gündeme gelmişti.

Buğra Gülsoy ve eşi Nilüfer Gürbüz'ün ortak arkadaşları olan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, kendi Instagram hesabından Gürbüz ile birlikte yer aldıkları karelerini "En azından denedik! İyi ki varsın Nilüfer Gürbüz" notu ile paylaşmıştı. Doğal saçları ile dikkat çeken Özge Özpirinçci ve Nülifer Gürbüz'ün fotoğrafları iltifat yağmuruna tutulmuş ve binlerce beğeni almıştı.

Şeyma Subaşı aşka geldi! Sevgilisinin adını dövme yaptırdı

Burak Özçivit'in karizmasını Fahriye Evcen'in doğal güzelliğini konuşturduğu yeni paylaşımlarına beğeni yağdı

<p>ABD Başkanı Joe Biden'ın talimatı ile Suriye'deki İran destekli gruplara hava saldırısı düzenlend

ABD'den Suriye'ye hava saldırısı: Suriye'deki İran destekli gruplar vuruldu

Taksim'deki Atatürk Kültür Merkezi'nde son durum havadan görüntülendi

Dünyanın en büyük tam panoramik müzesi 1 milyon ziyaretçi ağırladı

Mavi vatan nöbetinde geçen yıl 12 bin 655 hayat kurtarıldı