• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
9 Haziran 2021 Çarşamba 17:08 | Son Güncelleme:

Uyanış Büyük Selçuklu'nun Faysal'ı İsmail Ege Şaşmaz'dan müjdeli haber! Hande Ünal ile evleniyor

Uyanış Büyük Selçuklu'nun Faysal'ı İsmail Ege Şaşmaz'dan müjdeli haber! Hande Ünal ile evleniyor

Son olarak TRT1'de ekrana getirilen Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde hayat verdiği Faysal karakteri ile izleyici karşısına çıkan İsmail Ege Şaşmaz'dan müjdeli haber geldi. Bir süredir Hande Ünal ile aşk yaşayan Şaşmaz'ın 7 Temmuz 2021'de nikah masasına oturacağı öğrenildi. Çift düğün yeri olarak Şaşmaz'ın memleketi Manisa'yı tercih etti.

TRT1 ekranlarının reyting rekorları kıran Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Faysal karakteri ile ekranlarda boy göstermiş olan İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal aşklarını doludizgin yaşamaya devam ediyor.

İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İsmail Ege Şaşmaz, 7 Temmuz 2021'de Hande Ünal ile nikah masasına oturacak. Şu sıralar nişanlısıyla tatil yapan Şaşmaz, düğün yeri olarak memleketi Manisa'yı seçti. Ünlü çift, daha sonra dostları için ayrı bir kutlama yapacak.

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ KİMDİR?

25 Kasım 1993 doğumlu 26 yaşında oyuncu, Manisa doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini, Manisa Belediyesi Liselerarası Tiyatro yarışmasında Acil Servis isimli oyun ile başladı. Polinas Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi mezunudur. Oyunculuk kariyerine Güneşi Beklerken adlı dizide Barış karakterini canlandırarak adım attı.

Diziden sonra ara dönemde bazı markaların reklam filmlerinde yer alan oyuncu, 2015 yılında Serçe Sarayı isimli proje ile kamera karşısına geçti. 2015 yılında yayımlanan Günebakan dizisinde Rüzgar adlı karakteri canlandırdı. 2016 yılında FOX TV'de yayımlanan Aşk Yalanı Sever adlı dizide Serdar karakterini canlandırdı.

Aşk Yalanı Sever dizisinin yayından kaldırılmasıyla oyunculuğa ara verdi. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2018 yılında Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde Mehmet karakterini canlandırdı. Son dönemde Sen Çal Kapımı ve Uyanış Büyük Selçuklu gibi sevilen projelerde rol aldı.

<div><p></p><p><span style='font-size: 1.6rem;'>Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomo

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomobil çarpıştı. 2 kişi yaralandı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor