• $8,0869
  • €9,7047
  • 450.886
  • 1409.19
19 Ocak 2021 Salı 10:12 | Son Güncelleme:

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı: Uyanış'ta izleyicileri heyecanlandıran fragman geldi!

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı: Uyanış'ta izleyicileri heyecanlandıran fragman geldi!

Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı son bölümün bitmesi üzerine yayınlandı. TRT 1'in sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 18 Ocak Pazartesi günü yayınlanan 17. bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitledi. Tarihi yapısı ve savaş sahneleriyle ilk bölümünden itibaren büyük beğeni toplayan dizi sosyal medyada da oldukça yoğun ilgi görüyor. İşte Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı

Pazartesi akşamları TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı yayınlandı! Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun ve Ekin Koç'un başrollerini paylaştığı dizi son bölümüyle yine izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başardı. İlk bölümünden itibaren büyük beğeni toplayan dizi Selçuklu İmparatorluğu'nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve I. Melikşah'ın hayatını ele alıyor. İşte Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı...  

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 18. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandı!

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Faysal, hakikatte Batıni davasını Şelemzar’a hâkim kılmak; görünürde İlteber ile akrabalık bağı kurup Şelemzar’daki ticari faaliyetlerine meşruiyet kazandırmak ve Selçuklu’nun üzerine uyguladığı baskıdan kurtulabilmek için Turna ile evlenmek istemişti. Sahip olduğu maddi güçle de İlteber’i bu evliliğe ikna etmeyi başarmıştı.

Sarayın içinde Batınilere bağlı tehlikeli bir casus olduğunu anlayan ve en çok da Hasan Sabbah’tan şüphelen Nizamülmülk, Batınilerin mukaddes bildiği Sırlar Kitabı’nı kullanarak bir tuzak kurmuştu. Bu tuzak neticesinde Hasan Sabbah’ı yakalamış ve onun gerçek kimliğini açığa çıkarmayı başarmıştı. Hasan Sabbah içine düştüğü tuzaktan nasıl kurtulacaktır?

Öte yandan Sencer, Başulu’nun intikamı için Markus’un peşine düşecektir. Selçuklu’nun ve dahi Sencer’in peşine düştüğü Markus, güçlenebilmek için nasıl bir yol izleyecektir? Bunun için Sabbah aracılığıyla Faysal ile nasıl bir ittifak kuracaktır? 

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi