• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
22 Aralık 2020 Salı 23:24 | Son Güncelleme:

Uyanış Büyük Selçuklu 14.bölüm yeni fragmanı nefes kesti! Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde neler yaşandı

Uyanış Büyük Selçuklu 14.bölüm yeni fragmanı nefes kesti! Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde neler yaşandı

Uyanış Büyük Selçuklu 14.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanacak olan bölümünde Faysal karakteri ile İsmail Ege Şaşmaz'da katılıyor. Pazartesi günü ekrana gelen dizi yeni bölümleri ile izleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Uyanış Büyük Selçuklu 14. Bölüm fragmanı ve 13. Bölümü sizlerle...

Uyanış Büyük Selçuklu 14. bölüm fragmanı ekrana geldi. Uyanış Büyük Selçuklu her pazartesi TRT 1’de yayınlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Mehmet Özgür, Sevda Erginci ve Leyla Lydia Tuğutlu yer alıyor. Uyanış Büyük Selçuklu 13. Bölümde diziye İsmail Ege Şaşmaz’da yer aldı. Uyanış Büyük Selçuklu 14.bölüm fragmanı haberimizde.

BÜYÜK SELÇUKLU 14. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Sabbah’ın kurduğu tertip yüzünden zihni bulanan Arslantaş, Nizamülmülk’e ölümcül bir yara vermiş, etrafları Batuniler tarafından sarılmıştı. Acaba Sencerler oradan çıkabilecek midir? Nizamülmülk’ün akıbeti ne olacaktır?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 13. BÖLÜM İZLEME LİNKİ

Diğer taraftan Şelemzar’da büyük bir patlama olmuştu. Melikşah’ın Şelemzar’da tuttuğu çeliklerin bulunduğu ambar da dâhil olmak üzere birçok kritik yer telafi edilemez hasar alacaktır. Melikşah nezdinde itibarı sarsılan İlteber’i alacakları için gelip daha da zor duruma düşürecek olan tacir kimdir? Alacaklarına karşılık İlteber’den istediği ve alması durumunda İlteber’i zorlu duruma düşürecek olan şey nedir?

Öte yandan Melikşah, Şelemzar’daki büyük patlamada parmağı olduğunu anladığı Andreas için Konstantiniyye’ye bir ültimatom gönderir. Bizans imparatorundan aralarındaki barışın sürebilmesi için Andreas’ın ölümle cezalandırılmasını ister. Ölümün eşiğine gelen Andreas, içine düştüğü bu durumdan kurtulmak için hangi hamleye kalkışacaktır?

Tüm bunların yanı sıra Gevher, hamileliğini bahane ederek Turna’yı saraya çağırtmıştı. Geldiğinde Seferiye Hatun’u muayene etmiş ve onu hasta eden şeyin hangi kandil olduğunu ortaya çıkarmıştı. Ne var ki Elçin ve Gevher bu vaziyeti Nizamülmülk olmadan açığa vuramayacaklardır. Kurduğu tertibin aşikâr edilmesinden endişe eden Terken, bu durumdan sorumlu tuttuğu Turna’yı nasıl bir tuzağa itecektir?

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü