• $8,178
  • €9,7538
  • 456.455
  • 1393.24
15 Aralık 2020 Salı 09:25 | Son Güncelleme:

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Uyanış Büyük Selçuklu 12.son bölüm izleme linki!

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Uyanış Büyük Selçuklu 12.son bölüm izleme linki!

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Sencer ve Arslantaş'ın akıbeti merak edilmeye başlandı. Her pazartesi seyirci ile buluşan dizide heyecanlı anlar yaşanıyor. Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı dizinin son bölümü gelecek bölümde olacaklara dair bilgileri aktarıyor. Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı yayınlandı.

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Her pazartesi TRT 1'de yayınlanan dizide izleyenleri aksiyon dolu sahneler bekliyor. Pazatesi yayınlanan son bölümde Hasan Sabbah'ın şeytani planı Selçuklu Devleti'ni nasıl etkileyeceği ekrana geldi. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 12. son bölümde neler yaşandı? İşte Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 13. BÖLÜM FRAGMANI

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 12. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sencer ve Arslantaş’ın akıbeti ne olacaktır? Anne ve kardeşine duyduğu özlem en büyük zaafı olan Arslantaş, annesine kavuşabilecek midir? Onun bu zaafından yararlanacak olan Batıniler, Arslantaş’ı nasıl bir oyunun içine çekeceklerdir?

Arslantaş’ın Sencer’i vurduğu haberini alan Terken, Nizamülmülk’ün gücünü kırmak adına hususi yiğitlik müessesini Melikşah’ın gözünden düşürmek için harekete girişir. Nizamülmülk, oğulları mesabesinde gördüğü hususi yiğitlerini nasıl müdafaa edecektir?


Diğer taraftan Elçin Melikşah yakınlaşmasıyla kıskançlık krizine giren Terken, Elçin’e tokat atmıştı. Yediği tokadın intikamını almak isteyen Elçin, Seferiye’nin hastalanmasının Terken’in tezgâhladığı bir oyun olduğunu anlamıştı. Bu oyunu ortaya çıkarabilmek için ne yapacaktır? Terken, kurduğu oyunun ortaya çıkmasına ve Elçin’in kendisinden intikam almasına mani olmayı başarabilecek midir?

Ekin Koç kimdir, kaç yaşında? Büyük Selçuklu'nun Sencer'i tarihte var mıydı?

Tüm bunlar oluyorken Melikşah ile yakınlaştığını düşünen Elçin’i nasıl bir sürpriz beklemektedir? Öte yandan Hasan Sabbah’ın tüm Selçuklu Devleti’ni etkileyecek şeytanî planı ne olacaktır? Sencer, Hasan Sabbah’a engel olmayı başarabilecek midir?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman gelince haberimize eklenecektir.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü