• $7,3442
  • €8,8891
  • 410.563
  • 1528.82
15 Şubat 2021 Pazartesi 11:42 | Son Güncelleme:

Usta oyuncu Toygun Ateş'ten korkutan haber! Koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma kaldırıldı

Usta oyuncu Toygun Ateş'ten korkutan haber! Koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma kaldırıldı

Ses sanatçısı Onur Akay, Malatya'da bir korku filmi çekimlerinde olan usta oyuncu Toygun Ateş'in koronavirüse yakalandığını duyurdu. Entübe edilen Toygun Ateş'in sağlık durumunun kötüye gittiği ve yoğun bakımda tedavi gördüğü öğrenildi.

Çeşitli dizi ve filmlerde rol almış olan usta oyuncu Toygun Ateş'ten hayranlarını üzen bir haber geldi. Malatya'da film çekimleri esnasında koronavirüse yakalanan Toygun Ateş'in sağlık durumu hakkında Onur Akay bilgi verdi.

'YOĞUN BAKIMDA ENTÜBE EDİLDİ'

Akay, 'Malatya'da çekimleri devam eden bir korku filminde rol alan Toygun Ateş, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Covid-19 testi pozitif çıkan Toygun ağabeyin tedavisi hastanede devam ederken, maalesef durumu ağırlaştı, bilinci kapandı ve yoğun bakıma kaldırılarak entübe edildi.

Olayı duyunca çalıştığı yapımcılardan Zeki Sincar ve Adem Sincar'a ulaştım. Onlar da dua isteyerek, Malatya Turgut Özal Devlet Hastanesi'nde yattığını söylediler. Toygun ağabeyciğim, sen güçlüsün ve yeneceksin bu virüsü. Dualarımız seninle Toygun ağabeyciğim' açıklamasında bulundu.

<p>Türkiye, CHP'li belediyelerdeki çöp rezaletini konuşuyor. Nuh Albayrak, Maltepe'deki çöp toplama

CHP'de 'çöp' krizi ve Bülent Tezcan'ın 'Maltepe' yalanı

Düzce'de altyapı çalışması sırasında şans eseri bulundu!

Her yerde uyuyabilen vurdum duymaz insanlar

Endonezya'nın Sinabung Yanardağı'nda hareketlilik