• $7,4057
  • €8,9616
  • 414.73
  • 1471.39
26 Ocak 2021 Salı 01:29 | Son Güncelleme:

Uraz Kaygılaroğlu'ndan Sefirin Kızı'na zorunlu veda! Neslihan Atagül'ün gidişi her şeyi değiştirdi

Uraz Kaygılaroğlu'ndan Sefirin Kızı'na zorunlu veda! Neslihan Atagül'ün gidişi her şeyi değiştirdi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde iki büyük ayrılık yaşandı. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in paylaştığı Sefirin Kızı dizisinde geçtiğimiz hafta büyük bir ayrılık yaşanmış, dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Sefirin Kızı dizisinden bu hafta ayrılan bir diğer oyuncu ise Uraz Kaygılaroğlu oldu.

Pazartesi günleri Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde iki başrol birden diziye veda etti. İlk bölümünden itibaren büyük heyecan yaratan Sefirin Kızı dizisinde başrolleri Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu paylaşıyordu. Dizinin ana karakteri Nare’ye hayat veren Neslihan Atagül sağlık sorunları nedeniyle Sefirin Kızı’ndan ayrılmak zorunda kaldı.

Neslihan Atagül’ün diziden ayrılığının üzerinden henüz 1 hafta geçmesine rağmen bir başrol oyuncusu daha Sefirin Kızı dizisine veda etti. Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu son bölümde izleyicilere veda ederek Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı. Bu ayrılığın temel sebeplerinden birisi de Neslihan Atagül oldu.

Dizinin ilk bölümünden itibaren 3 ana karakteri canlandıran başrol oyuncularından birisinin ayrılığı senaryoda büyük bir boşluk yarattı. Gediz ve Sancar’ın sevdiği Nare diziden gidince Gediz karakterinin de pek bir önemi kalmadı. Öte yandan Tuba Büyüküstün’ün yeni oyuncu olarak Sefirin Kızı’na katılması dizinin gidişatını farklı bir yöne doğru sürükleyecek. 


Haberin Özeti

Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in paylaştığı Sefirin Kızı dizisinde peş peşe iki büyük ayrılık yaşandı.

DETAY
• Sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül'ün ardından bir diğer başrol olan Uraz Kaygılaroğlu da senaryoda doğan boşluktan dolayı diziye veda etti.
• Tuba Büyüküstün'ün katıldığı dizinin farklı bir yöne doğru ilerlemesi bekleniyor.
<p>İletişim Başkanlığı'nın düzenlediği 'Nakkaş Osman Surname-i Hümayun Dijital Minyatür Sergisi' ilg

Osmanlı'nın Başnakkaşı Nakkaş Osman ve minyatür sanatı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek