• $8,3672
  • €10,234
  • 502.297
  • 1459.57
04 Mayıs 2021 Salı 01:00 | Son Güncelleme:

Ünlü rapçi Murda'nın acı günü! Yeni doğan kızını kaybetti

Ünlü rapçi Murda'nın acı günü! Yeni doğan kızını kaybetti

Acun Ilıcalı'nın Exxen platformunda yayınlanan "O Ses Türkiye Rap" programında jürilik yapan Murda yeni doğan kızının kaybıyla sarsıldı. Murda lakabıyla tanınan Önder Doğan 20 Nisan tarihinde doğan Ayla isimli kızını 2 Mayıs günü kaybetti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Murda kızına duygusal sözlerle veda etti.

Asıl adı Önder Doğan olan ve "Murda" lakabıyla tanınan ünlü rapçi yeni doğan kızını kaybetti. 20 Nisan tarihinde dünyaya gelen kızı Ayla'yı 2 Mayıs günü kaybettiğini duyuran Murda duygusal bir paylaşımda bulundu. Murda'nın "Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle benden de bir parça götürdüm yanında." sözleri herkesi duygulandırdı.

"KALBİM VE RUHUM AĞLIYOR HER GÜN"

Siyah beyaz bir kare paylaşan Murda, gönderisine; "Nerden başlayıp ne diyeceğimi aslında bilmiyorum. Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama Allah'ımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı. Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle benden de bir parça götürdüm yanında.

"ÇOK ÖZLÜYORUZ SENİ"

Benim için senden önceki hayatım vardı ve şimdi sensiz, senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli şimdi? Seni öptüm ve kokladım ama yetmedi kızım. Çok özlüyoruz seni. Şu an bundan öte kelime bulamıyorum. Her şey çok hızlı oldu ve bitti.

"HUZUR İÇİNDE DİNLEN KIZIM"

Bildiğim tek şey sen her zaman benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Annesinin ve babasının elması, ablasının koruyucu meleği. Seni çok özlüyoruz ve çoktan çok seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım...." notunu düştü.

<p>Peki, Memleket Partisi CHP'den oy alabilecek mi? Memleket Partisi'nde muhalefette heyecan oluştur

Memleket Parti'sinin çelişkisi…

Siyah-beyaz mutluluk... Beşiktaş'ta kupa sevinci

İstanbul'da kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu yaşandı

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti