• $8,1924
  • €9,7532
  • 458.017
  • 1393.24
30 Mart 2021 Salı 11:27 | Son Güncelleme:

Ünlü oyuncuya bir darbe daha! Armie Hammer yeni filminin kadrosundan atıldı

Ünlü oyuncuya bir darbe daha! Armie Hammer yeni filminin kadrosundan atıldı

Taciz ve saldırı suçlamaları ile kariyerinde düşüşe geçen ünlü Amerikalı oyuncu Armie Hammer, taciz suçlamaları yüzünden yer alacağı projelerden ayrılmak zorunda kalmıştı. Menajerlik şirketiyle de yollarını ayıran Hammer'a bir darbe daha geldi.

34 yaşındaki ünlü oyuncu Armie Hammer geçtiğimiz aylarda birçok kadına attığı uygunsuz mesajlar ve taciz iddiaları ile sosyal medya da büyük yankı oluşturmuştu. Hammer, 24 yaşındaki bir kadına tecavüz etmekle suçlanmış ve Los Angeles Polis Departmanı tarafından soruşturma açılmıştı.

Hammer'ın eski sevgilileri aynı şeyleri yaşadıklarını anlatarak, bu iddiaları doğrulayan açıklamalar yapmıştı. Armie Hammer ve avukatı tüm suçlamaları reddetse de Hammer kariyerinde zor günler yaşamaya devam ediyor.

FİLMDEN ATILDI!

Gelecek projelerinden saldırı ve taciz iddiaları yüzünden ayrılan Hammer, yeni projesi 'The Billion Dollar Spy' isimli gerilim filminin kadrosundan çıkarıldı. Birçok projesi iptal olan ünlü oyuncu Hammer, bu iddiaların ortaya çıkmasıyla birlikte menajerlik şirketiyle de yollarını ayırmıştı.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü