• $ 6,8223
  • € 7,5691
  • 379.237
  • 105520
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
13 Mayıs 2019 Pazartesi 09:08 | Son Güncelleme:

Ünlü oyuncunun evinde canına kıydı

Oyuncu Yeşim Gül’ün işitme engelli sevgilisi Serdar Peçen, ünlü oyucunun evinde yaşamına son verdi. Peçen’in barışmak için gittiği evde çıkan tartışma sonrası intihar ettiği iddia edildi. Peçen’in ailesi ise ünlü oyuncuyu suçladı.

Ünlü oyuncu Yeşim Gül (53) 28 yaşındaki oyuncu Serdar Peçen ile birlikteydi. İkili bir süre önce ayrıldı. Sabah gazetesinin haberine göre sevgilisinin kendisinden ayrılmasını hazmedemeyen Serdar Peçen, geçtiğimiz cuma günü konuşmak için ünlü oyuncunun Beşiktaş'taki evine gitti. Sevgilisini barışmaya ikna edemeyen genç adam, pencereden atlayarak intihar etti. Gül, polis ekiplerini çağırarak durumu bildirdi. Gencin ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı.

AİLEDEN ŞOK SUÇLAMA: 'ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU'

Serdar Peçen'in ailesi ise açıklama yaptı, Yeşim Gül’ü suçladı. Genç oyuncunun ağabeyi, "Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim hanımın cezalandırılmasını istiyoruz" iddialarında bulundu.

(Sabah)


Antalya'da trafikte 'sosyal mesafesiz' kavga

Antalya'da trafikte 'sosyal mesafesiz' kavga

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Fransızların 'rokfor' peynirine rakip Divle obruk peyniri mağaraya bırakıldı

İnsanların yaklaşmaya korktuğu lanetli yerler