• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
09 Nisan 2021 Cuma 23:58 | Son Güncelleme:

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay'ın bir tuhaf halleri! Kimse tanıyamadı

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay'ın bir tuhaf halleri! Kimse tanıyamadı

Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde oynayan oyuncu Tuvana Türkay Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Uzun süredir ekranlardan ve gözden uzak kalan Tuvana Türkay'ın tuhaf tarzı görenleri şaşırttı. Türkay, "Beni çekmeyin. Konuşmam yasak olduğu için röportaj veremiyorum" dedi.

Kara Para Aşk, Ağır Romantik, Yasak Elma gibi projeleriyle adından söz ettiren oyuncu Tuvana Türkay uzun sürenin ardından ilk kez kameralara yansıdı. Ekranlardan ve kameralardan uzak kalan Tuvana Türkay'ı tuhaf tarzı ile görenler tanınmakta zorluk çekti.

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, sokakta gezerken gazetecilere yakalanınca köşe bucak kaçtı. Türkay, görüntü vermemek için aracını almaya arkadaşını gönderdi. Aracını 300 metre ilerde yağmur altında bekleyen Tuvana Türkay, gazetecileri karşısında görünce deliye döndü.

"KONUŞMAM YASAK"

Türkay, "İstemiyorum! Beni çekmeyin. Konuşmam yasak olduğu için röportaj veremiyorum. Yeni işe başladım. Yapımcım konuşmamı yasakladı" diyerek koşar adımlarla aracını bindi. Kapüşonlu montu ve maskesiyle yüzünü gizleyen Tuvana Türkay'ın bu davranışları şaşkınlıkla karşılandı.

<h3>Maç öncesi iki takımın son durumunu Akşam Gazetesi Spor Editörü Şafak Gözmen AKŞAM TV'ye değerle

Galatasaray - Beşiktaş Derbi Önü

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi