• $8,3039
  • €10,0773
  • 488.847
  • 1444.87
22 Nisan 2021 Perşembe 13:18 | Son Güncelleme:

Ünlü oyuncu Ragıp Savaş ve eşi Müge Anlı'nın yayınına katıldı... Sürpriz ziyaretin sebebi ortaya çıktı

Ünlü oyuncu Ragıp Savaş ve eşi Müge Anlı'nın yayınına katıldı... Sürpriz ziyaretin sebebi ortaya çıktı

Son olarak Kuruluş Osman dizisinde Dündar Bey karakterine hayat vermiş olan ünlü oyuncu Ragıp Savaş ve eşi ATV'de ekrana getirilen Müge Anlı'nın programına ziyarette bulundu. Vefat eden ve Müge Anlı hayranı olan anneleri için yayına çıkan çift çocuklara tablet yardımında bulundular. Ragıp Savaş ve eşi Ramazan ayında yaptıkları yardımlar ile dikkat çekerken Anlı'nın teklifi üzerine ziyaret sonrası da stüdyoda kalmaya devam ettiler.

Kuruluş Osman dizisinde Dündar Bey karakterine hayat vermiş olan Ragıp Savaş ve eşi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu. Anlı, konuklarını 'Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz' sözleri ile takdim etti.

Ünlü çift, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden anneleri için hayır yapmak istediklerini ifade etti. Ragıp Savaş, 'Büyük hayranınız. Sana gelmek istedik. Sağolsunlar yayına aldılar bizi.' dedi.

Ragıp Savaş'ın eşi, annesi Sevinç Avcılar'ın hemşire olduğunu, çocukları çok sevdiğini ve yardım etmek istedikleri için stüdyoya getirdikleri tabletleri çocuklara ulaştırmasını Müge Anlı'dan rica etti.

<p>Meteoroloji'nin son verilerine göre hafta ortasında hava sıcaklıkları yükselecek ve yağışlı hava

Ramazan Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak?

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı