• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
29 Ocak 2019 Salı 07:55 | Son Güncelleme:

O Ses Türkiye finalisti Umut Kaç kimdir, nereli kaç yaşında?

O Ses Türkiye finalisti Umut Kaç kimdir, nereli kaç yaşında"

O Ses Türkiye finalisti Umut Kaç merak edilen isimler arasında yer alıyor. Umut Kaç’ın nereli olduğu da araştırılıyor. TV 8’in sevilen yarışmasında finale kalan Umut Kaç, yarışmaya ‘Allı Turnam’ türküsüyle katılmıştı. Sesiyle dört jüri üyesini de etkilemeyi başaran yarışmacı büyük alkış toplamış, jüri üyeleri övgü dolu cümleler kullanmıştı. Umut Kaç aslen Tuncelilidir.

“Umut Kaç kimdir, nereli?” soruları O Ses Türkiye finalisti olmasının ardından araştırılıyor. TV 8’in sevilen yarışması O Ses Türkiye 27 Ocak Pazar akşamı final yapacak. Finale adını yazdırmayı başaran isimlerden biri de Umut Kaç oldu. Umut Kaç, yarışmaya ‘Allı Turnam’ türküsüyle yarışmaya katılmıştı. Sesiyle dört jüri üyesini de etkilemeyi başaran yarışmacı büyük alkış toplamış, jüri üyeleri övgü dolu cümleler kullanmıştı. Umut Kaç aslen Tuncelilidir.

Son dakika: O Ses Türkiye'nin şampiyonu belli oldu

O Ses Türkiye’de dün yayınlanan bölümünde şampiyon belli oldu. O Ses Türkiye'nin bu yılki şampiyonu Murat Boz'un takımından Ferat Üngür oldu.

O Ses Türkiye’de şampiyon belli oldu. Aylar süren mücadelenin ardından finalistler bugün en iyi performanslarını sergiledi. Yarı final bölümünde 6 kişi finale kalmıştı. Yarışmacılar final bölümünde sergiledikleri performansla 2 kere SMS oylamasına gidildi. Her oylamada 2 yarışmacı veda etti.

Nefes kesen mücadele sonrası finale son 2 yarışmacı kaldı. Murat Boz'un takımından Ferat Üngür ve Beyaz'ın takımından Umut Kaç.

Son kez sergiledikleri performans sonrası SMS oylamasına gidildi.

UMUT KAÇ KİMDİR?

O Ses Türkiye’de finale kadar kalmayı başaran Umut Kaç, yarışmaya ‘Allı Turnam’ türküsüyle katılmıştı. Sesiyle dört jüri üyesini de etkilemeyi başaran yarışmacı büyük alkış toplamış, jüri üyeleri övgü dolu cümleler kullanmıştı.  Umut Kaç aslen Tuncelilidir.

UMUT KAÇ KİMİN TAKIMINDA?

Beyazıt Öztürk’ün takımında yer alıyor.

O SES TÜRKİYE FİNALİSTLERİ

O Ses Türkiye'de cumartesi akşamı finalistler belirlendi. Ünlü sanatçıların takımında yer alan yarışmacılar, tarzlarına en uygun parçaları seçerek halkın beğenisine sundu. SMS ile halk oylamasının ardından ise finale kalan isimler belirlendi. İşte, o isimler;

Beyaz; Gülce Kahtalı, Barış ve Baran Solar, Umut Kaç

Murat Boz; Bartu Gürhan, Ferat Üngür

Hadise; Anıl Şimşek

Seda Sayan; Hiçbir yarışmacısı finale katılamadı.

<p class='MsoNormal'>Kovid-19 ile mücadele eden birçok ülkede yürütülen aşı  çalışmaları umut vadede

Yerli aşıda son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yerli corona virüs aşısının geliştirildiği laboratuvar görüntülendi

Hayranları Bogota'daki berberlerde Maradona'nın portresini kafalarına kazıttı