• $9,4776
  • €11,0219
  • 544.312
  • 1513.54
5 Ekim 2021 Salı 10:07 | Son Güncelleme:

Fulya Öztürk hakkında bilinmeyen 3 gerçek

Fulya Öztürk hakkında bilinmeyen 3 gerçek

Fox TV'de ekrana getirilen Umudum Olsun programında sunuculuk yapmaya başlayan Fulya Öztürk, geçtiğimiz gün canlı yayından hakkında yapılan haberlere isyan etti. Gündeme bomba gibi düşen Fulya Öztürk'ün kim olduğu da merak edilmeye başlandı. Peki, Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk aslında kimdir? Hakkında bilinmeyen 3 gerçek...

Muhabirlik yaparken Umudun Olsun programı ile sunuculuk kariyerine adım atan Fulya Öztürk, programında yaşananların ardından gündem oldu. "Türk televizyonlarında bu da oldu!" gibi başlıkların atılmasının ardından Öztürk, isyan etti.

Fulya Öztürk'ün sert açıklamaları şaşırtırken kim olduğuna dair detaylarda merak edilmeye başlandı. Peki, Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk aslında kimdir? Hakkında bilinmeyen 3 gerçek...

1- Lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji'nde tamamladı. 2006 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazandı. Üniversiteyi kazandığı ilk sene 2006 yılında televizyonculuk kariyeri başladı. 2007 senesinde Doğan TV'nin "Staj On Air" programıyla Star TV iç yapımlarda staj yaptı.

2- Profesyonel iş kariyerine 2008 senesinde CNN TÜRK Programlar Departmanı'nda başladı. 2010 senesinde CNN TÜRK Haber Merkezi'nde göreve başladı. 3 sene Kurgu Editörlüğü yaptı. Birçok belgeselin ve haberin kurgusunu hazırladı.

3- 2013 senesinde Saha Muhabirliği'ne başladı. Fulya Öztürk birçok üniversite ve dernekten ödüller aldı. "Yılın Muhabiri" ve "En İyi Özel Haber" dalında onlarca ödüle layık görüldü. TEDx'te konuşmacı oldu.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Beyaz Saray Sözcüsü Psaki, düzenlediği  basın toplantısında, gün

ABD'den 'müttefiklik' vurgusu

İran'da akaryakıt krizi! Benzin istasyonlarının önünde uzun kuyruklar oluştu

Rusya'da düzenlenen cenaze hizmetleri fuarından ilginç kareler

NASA açıkladı: Samanyolu galaksisi dışındaki ilk gezegen bulunmuş olabilir