• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Haziran 2020 Salı 23:15 | Son Güncelleme:

Ümit Sayın ile Yeşim Salkım eski defterleri açtı! 'Sevmediklerini alaşağı ettin'

Ümit Sayın ile Yeşim Salkım eski defterleri açtı! 'Sevmediklerini alaşağı ettin'

Ümit Sayın, ‘Yeditepe Konserleri'ne imalı göndermeler yapan Yeşim Salkım'a Hakan Uzan'la evli olduğu dönemi hatırlatarak cevap verdi.

90’lı yıllara damgasını vuran şarkıcı Ümit Sayın, ‘Yeditepe Konserleri’ni eleştiren Yeşim Salkım’a tokat gibi bir cevap verdi. Sanatçı, Yeşim Salkım’ın Hakan Uzan ile olan evliliği döneminde Rumeli Konserleri’ni ve Kral TV listelerini yönlendirdiğini öne sürdü: “Kimi sevmiyorsan alaşağı, kimi sevmiyorsan göklere çıkarırken, hak edeni, etmeyi sen belirlerken her şey güzeldi. İnsan unutkan bir varlık. Ne kolay geçmişi saymak. Bilinen, bilinmeyen bir sürü insanın hakkı üstünde. Öyle sesi fazla çıkararak haklılık rolleri çok da yemiyor eskisi gibi.”

KAPIMDA YATTIĞINI UNUTMA!

Yeşim Salkım’dan yanıt gecikmedi: ”Ben geride utanacağım hiçbir şey bırakmadım. Rumeli Hisarları’nı konuşuyorsunuz artık yeter. Bana bununla gelmeyin. Ben ahlaksız bir kadın değilim, birilerine haksızlık yapıyorsanız ben bunu söylerim. Bir zamanlar kapımda yatıp da bana beste satmaya çalışan sen Ümit Sayın, senin müzisyenliğine bu hiç yakışmadı. Ben arkadaşlarıma ödül verdirdiğimi zaten itiraf ettim.”

ÜMİT SAYIN

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra besteci kimliğiyle de ön plana çıkan Ümit Sayın, Tarkan, Bendeniz ve Emel Müftüoğlu gibi birçok isimle çalıştı. 

<h3><u>GÜNDEM</u></h3><h3>İzmir'de 6,6 büyüklüğünde deprem</h3><p>İSTANBUL'DA DA HİSSEDİLDİ</p><p>İz

30 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Depremin ardından Seferihisar'da sokakları deniz suyu bastı

Karadeniz için sel ve heyelan uyarısı yapıldı