• $8,3147
  • €10,0128
  • 476.294
  • 1345.15
04 Nisan 2021 Pazar 12:12 | Son Güncelleme:

Uğursuzluk peşini bırakmıyor! Bahar Candan'ın aracı perte çıktı

Uğursuzluk peşini bırakmıyor! Bahar Candan'ın aracı perte çıktı

İşte Benim Stilim ile adını duyuran fenomen Bahar Candan, geçtiğimiz gülerde Uludağ'da Murat D. tarafından saldırıya uğradı ve yüzüne 10 dikiş atıldı. Uğursuzluğun peşini bırakmadığı Bahar Candan'ın şoförü Etiler'de kaza yaptı. Bahar Candan'ın araç içinde olmadığı öğrenilirken şoförün bacağı kırıldı. Kaza sonrası Candan'ın lüks aracı perte çıktı.

Bir döneme damgasını vuran İşte Benim Stilim yarışması ile popüler olan ve şimdilerde Doya Doya Moda programında boy gösteren Bahar Candan, Murat D. adlı şahıs tarafından Uludağ'da saldırıya uğradı.

Snob Magazin'in haberine göre; Yüzüne 10 dikiş atılan Bahar Candan'a bir kötü haber de şoföründen geldi. Ünlü fenomenin şoförü, önceki gün Etiler'de kaza yaptı. Meydana gelen kazada şoförün bacağı kırılırken araç perte çıktı.

'ÜZERİMDE BİR UĞURSUZLUK VAR. NASIL OLACAK HİÇ BİLMİYORUM?'

Araçta olmadığı öğrenilen Bahar Candan, konuyla ilgili 'Şoförüm beni evimden almaya geldiği esnada Etiler'de trafik kazası geçirdi. Şoförün bacağı kırıldı. Üzerimde bir uğursuzluk var. Nasıl olacak hiç bilmiyorum?' açıklamasında bulundu.

<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor