• $8,0906
  • €9,5609
  • 495.182
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
01 Temmuz 2020 Çarşamba 09:31 | Son Güncelleme:

Ufuk Bayraktar kaç yaşında, aslen nereli? Ufuk Bayraktar kimdir?

Ufuk Bayraktar kaç yaşında, aslen nereli" Ufuk Bayraktar kimdir"

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar'ın eşi Merve Bayraktar eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını iddia etti ve ihanet mesajlarını bir bir ifşa etti. Bu olayın magazin gündemine bomba gibi düşmesinin ardından Ufuk Bayraktar kimdir? sorusunun yanıtı merak edildi.

Ezel dizisindeki rolü ile tanıdığımız ve geçtiğimiz günlerde 6 aylık hapis cezası ile gündeme gelen Ufuk Bayraktar, bu sefer de aldatma olayı ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Başarılı oyuncunun eşi Merve Bayraktar, sosyal medyada kocası Ufuk Bayraktar'ın başka kadınlarla olan mesajlaşmalarını yayınladı.   

UFUK BAYRAKTAR KİMDİR?

Ufuk Bayraktar (d. 12 Eylül 1981, İstanbul, Türkiye),Türk sinema ve dizi oyuncusudur.

Liseyi Gürsoy Koleji’nde okuduktan sonra üniversiteye gitmeme kararı aldı ve babası Cevahir Bayraktar’ın Cihangir’de işlettiği Firuzağa Kahvesi’nde çalışmaya başladı. Burada Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi ve yönetmenin Bekleme Odası ile Kader adlı filmlerinde rol aldı. Daha sonra Nuri Bilge Ceylan’ın İklimler, Semih Kaplanoğlu’nun Yumurta, Cemal Şan’ın Ali’nin Sekiz Günü ve Feo Aladağ’ın Ayrılık adlı filmlerinde rol aldı.

atv’de yayılanan Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz’in oynadığı “Ramiz Dayı” karakterinin gençliğini canlandırdı. Milat dizisinde ise onun çocukluğunu, genç oyuncu Hira Mert Yüce canlandırdı.

Merve Bayraktar ile evlidir ve Efe Cevahir adında bir oğlu vardır.

Editör: Eda Cabul <a href='#0' class=''>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

Macron neden Türkiye'yi hedef alıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hobi olarak deve kuşu yetiştiren oyuncakçı, talep artınca çiftlik kurdu

Sosyal medyada linç yiyen Türkiye güzeli Şevval Şahin'e ünlülerden destek