• $7,856
  • €9,4007
  • 455.538
  • 1307.57
23 Ekim 2020 Cuma 13:55 | Son Güncelleme:

Ufak Tefek Cinayetler'in Oya'sı Gökçe Bahadır o sahneyi unutamıyor!

Ufak Tefek Cinayetler'in Oya'sı Gökçe Bahadır o sahneyi unutamıyor!

2 yıl önce yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi zaman zaman yeniden gündeme geliyor. Dizide Oya karakterine hayat veren ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, performansı ile büyük beğeni ve takdir toplamıştı. Çok iyi başlayan dizi birçok yapımda olduğu gibi senaryo hatalarına kurban gitti ve 3. sezonun daha başlarında reytingleri düşünce yayından kaldırıldı.

Gökçe Bahadır, bu yapımdan sonra sadece bu sezon konuk oyuncu olarak Menajerimi Ara dizisiyle ekranlara geldi. Sinema filmlerinin yanı sıra İzmir’in Kızları isimli müzikli oyun ile sahnelerde yer alan Gökçe Bahadır, instagram hesabından dizide unutmadığı bir sahneye dikkat çekti.

Ufak Tefek Cinayetler'in Oya'sı Gökçe Bahadır o sahneyi unutamıyor. Ünlü oyuncu, soğuk suyun içinde yapılan çekimlerden bir fotoğrafı yayınladı. Tüm ekibin bu sahne için denize girdiğini ve çekimler sırasında da çok üşüdüklerini ifade etti.

Gökçe Bahadır, şu mesajıyla takipçilerini geçmişe götürdü:

“O zaman günün #tbt si bu olsun. @ufaktefekcinayetler setinde çok sevdiğim ama bir o kadar zor olan bir sahne için nerdeyse tüm ekip denize girmiştik. Hatta donmuştuk desem daha doğru olur.”

<p>CHP'li Mersin Milletvekili Ali Mahir  Başarır dün katıldığı özel bir televizyon kanalında Tank-Pa

Siyasetteki 'Katar tartışması' ile ne amaçlanıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Azerbaycanlılar, 28 yıl Ermenistan'ın esaretinde kalan Laçın bölgesinin işgalden kurtarılmasını kutluyor

Sakarya'da Afrika yaban kedisi ele geçirildi