• $9,3193
  • €10,8406
  • 529.057
  • 1417.7
26 Mayıs 2021 Çarşamba 10:43 | Son Güncelleme:

Tuvana Türkay'dan iddialı sözler: Burnum dışında estetiğimi çıkarın ülkeyi terk ederim

Tuvana Türkay'dan iddialı sözler: Burnum dışında estetiğimi çıkarın ülkeyi terk ederim

Şimdilerde Star TV'de ekrana getirilen Kağıt Ev dizisinde Azra karakterine hayat veren Tuvana Türkay, estetiksiz halini paylaşan bir sosyal medya hesabının paylaşımına tepki gösterdi. İddialı açıklamalarda bulunan Türkay, 'Burnum dışında en ufak bir estetik müdahale varsa, ülkeyi terk ederim' ifadelerini kullandı.

Güzelliği ve fit görünümü ile herkesi kendine hayran bırakan Tuvana Türkay, bir sosyal medyanın hesabının estetiksiz fotoğraflarını paylaşması üzerine sert çıkıştı. Türkay, Twitter'da 'Densiz gaflarıyla gündeme gelmeyi seven estetik güzellerimizden Tuvana Türkay' paylaşımını görünce ateş püskürdü.

Paylaşıma tepki gösteren Tuvana Türkay, şu ifadeleri kullandı: 'Densiz gaf(ları). Sözüm ona amacınız 'tanınmış insanların büyük değişimlerini paylaşıp estetiği aslında ne kadar harika bir şey olduğunu ve insanların kırılan özgüvenlerinin arkasındaki gerçekliği göstermektir' demişsiniz. Ama densizlikten girip magazin çarpıtması bir olayı da durmadan densizlik gafları adı altında kişisel bir hakarete dönüştürmüşsünüz.

'BURNUM DIŞINDA ESTETİĞİMİ ÇIKARIN ÜLKEYİ TERK EDERİM'

19 yaşında 68 kg kırık burunlu parası olmayan ve kendine bakmayı hiç bilmeyen bir kız ile 30 yaşında estetik mucizesi olarak nitelendirdiğiniz görsellerim... Burnumu yaptırdığımı çocuk gibi sevinerek röportajımda kendim dile getirmiştim. Neden hala uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Görselimi sunup eleştirmeniz inanın ki beni üzmez. Size göre yapılmayan yerim yok ki, burnum dışında en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp ülkeyi terk ederim.

'BENİMLE ARTIK UĞRAŞMAYIN'

Aradan geçmiş 11 yıl, e yeter be kardeşim. Bir de sayfa sahibinin de gerçekten doktor olması... Size gelip işlem yaptırsak en çok bizi mi kayıracaktınız? Şu gaf dediğiniz konuya gelirsek. Defalarca oyuncu arkadaşımla alakalı olmadığı zaten açıklandı. İnanmak istemediniz. O sette dönen şantajları, berbat olayları illa açık mı edeyim. Oyuncu arkadaşımın rencide olmaması adına ve emek veren arkadaşlarımın hatırına susuyorum. Benimle artık uğraşmayın rica edeceğim.'

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İnsanlar her yıl 4,5 trilyon sigara  izmaritini doğaya atıyor. B

Trilyonlarca sigara izmariti nereye gidiyor?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar