• $8,1584
 • €9,7172
 • 453.649
 • 1375.91
06 Nisan 2021 Salı 13:05 | Son Güncelleme:

Ceylan kaç kez evlendi, kaç yaşında? Türkücü Ceylan kimdir, gerçek ismi ne?

Ceylan kaç kez evlendi, kaç yaşında" Türkücü Ceylan kimdir, gerçek ismi ne"

Türk halk müziği ve arabesk müzik sanatçısı Ceylan, Star Tv'nin sevilerek izlenen gündüz kuşağı programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Türkücü Ceylan kimdir, gerçek ismi ne? Ceylan kaç kez evlendi, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. 26 Haziran 1974 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Ceylan'ın ailesi aslen Tunceli kökenlidir. Tam adı Ceylan Avcı olan sevilen türkücü, babasının işi nedeniyle küçük yaşlarda müzik dünyasının içinde yer almaya başladı.

Ünlü türkücü Ceylan, bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Türkücü Ceylan kimdir, gerçek ismi ne? Ceylan kaç kez evlendi, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. 26 Haziran 1974 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Ceylan'ın ailesi Zaza asıllıdır ve aslen Tunceli kökenlidir. Tam adı Ceylan Avcı olan sevilen türkücü, babasının işi nedeniyle küçük yaşlarda müzik dünyasının içinde yer almaya başladı. İşte hakkında tüm merak edilenler...

TÜRKÜCÜ CEYLAN KİMDİR, GERÇEK İSMİ NE?

26 Haziran 1974 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Ceylan'ın ailesi Zaza asıllıdır ve aslen Tunceli kökenlidir. Tam adı Ceylan Avcı olan sevilen türkücü, babasının işi nedeniyle küçük yaşlarda müzik dünyasının içinde yer almaya başladı. Henüz 10 yaşında olduğu 1984 yılında şarkıcılık yapmaya başlayan Ceylan, o dönemde seslendirdiği eserlerle geniş kitleler tarafından tanındı.

Çocukluk yılları Almanya'da geçen Ceylan, 1983 yılında girdiği bir müzik yarışmasında birinciliği kazandı. 1984 yılında ailesi ile birlikte Türkiye'ye dönen Ceylan, 10 yaşındayken ilk albümünü yaptığında herkes onu küçük "Küçük Ceylan" olarak tanıdı. 1986 yılında çıkardığı üçüncü albümü "Seni Sevmeyen Ölsün" 1.300.000 satış rakamına ulaştı.

Kral TV tarafından 1999 yılı ve 2001 yılında iki kere En İyi Kadın THM sanatçısı seçilen Ceylan, 2005 yılında çıkardığı "Ah Gönlüm" albümü ile Mü-yap tarafından altın plak almaya hak kazandı. Sanatçı birçok albüm çıkarmış, birçok da sinema filminde rol almıştır.

CEYLAN KAÇ KEZ EVLENDİ?

1991 yılında Halasının oğlu Erhan Bozkurt ile Almanya'da evlenen Ceylan'ın ilk evliliği çok uzun sürmedi. Ceylan'ın bu evlilikten 1992 yılında dünyaya gelen "Melodi" adından bir kızı vardır.

2000 yılında İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı ile evlenen Ceylan'ın bu evliliği 2002 yılında bitti.

Üçüncü evliliğini 2006 yılında türkücü Murat Kurşun ile yapan Ceylan'ın bu evliliği de 1 yıldan kısa sürdü.

20 Eylül 2011 tarihinde iş adamı Güncal Tanören ile dünya evine giren Ceylan'ın bu evliliği 2012 yılında noktalandı.

Burak Akagün kimdir, kaç yaşında? Burak Akagün şarkıları!

 • Türkücü Ceylan kimdir
 • Türkücü Ceylan kaç kez evlendi
 • Türkücü Ceylan yaşı
 • Türkücü Ceylan aslen nereli
 • Türkücü Ceylan evlilikleri
 • Ceylan kimdir
 • Ceylan yaşı
<p>Peki, kod 29 olarak bilinen fedih kodunun kaldırılması ne anlam ifade ediyor? Çalışma hayatından

Kod 29'un kaldırılması ne anlam ifade ediyor?

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü