• $7,402
  • €8,9683
  • 438.002
  • 1467
29 Aralık 2020 Salı 17:50 | Son Güncelleme:

Türk dizi tarihinde bir ilk! Böylesi görülmedi! Her şey Birol Güven'den sonra değişti

Türk dizi tarihinde bir ilk! Böylesi görülmedi! Her şey Birol Güven'den sonra değişti

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Melek Baykal gibi isimlerin rol aldığı İyi Aile Babası dizisi hakkında şoke eden bir karar alındı. Birol Güven'in senaryosunu yazmaya başlayacağı dizinin adı yılbaşı itibariyle 'Babam Çok Değişti' olacak.

Kanal D'de ekrana getirilen başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Melek Baykal'ın rol aldığı İyi Aile Babası dizi için yeni düzenlemelere gidildi.

Süreç Film'in Kanal D için çektiği İyi Aile Babası dizisinin 5. bölümde adı değişti. Birol Güven'in yazmaya başladığı dizi yılbaşından sonra Babam Çok Değişti adıyla ekran macerasına devam edecek.

İYİ AİLE BABASI KONUSU NEDİR?

Özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir. Bu yaşadıkları yetmezmiş gibi bir gece rüyasında Duru Nine’yi gören Mehmet Ali az bir ömrü kaldığını öğrenir. Yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar. Yaşadığı süre boyunca hayata dair bir iz bırakmadığını fark eden Mehmet Ali, iz bırakmaya karar verir.

<p>24 TV Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel, Ankara'nın gündemini ve siyasette yaşanan son gelişmeleri

Restoran ve kafelerde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin Erzurum Olağan Kongresi'ne canlı bağlantı ile katıldı

Define için 45 metre tünel kazmışlar! Suç üstü yakalandılar